Öncelikle ayrımcılık yapma gibi bir amacım yok... Hepimiz bu topraklarda yaşayan bu vatanı seven insanlarız. Merak ettiğim asıl etnik kökenleriniz. Farklı geleneklerinizi/adetlerinizi de yorumlarda yazarsanız çok Mutlu olurum! Ben babadan Trabzonlu anneden Çeçenim :)

• Saf Türk
    49% (18)56% (27)53% (45)Oy Ver
  • Çerkez, Çeçen, Kafkasyalı
    0% (0)2% (1)1% (1)Oy Ver
  • Diğer / Melez
    24% (9)27% (13)26% (22)Oy Ver
  • Rum
    11% (4)0% (0)5% (4)Oy Ver
  • Laz
    3% (1)0% (0)1% (1)Oy Ver
  • Arap
    3% (1)2% (1)2% (2)Oy Ver
  • Kürt
    10% (4)13% (6)12% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Kafkas

1|0
    0|0
    • Hangi boydansın? Çok Mutlu oldum :)

• Sen de mi kafkassın 😊 boyumu bilmiyorum desem. 8 ay önceydi Türklere fiziken benzemiyorum diye araştırmıştım bir merkezde öyle öğrendim 😂

• Muhtemelen çerkessindir. 1864 yılında çarlık Rusya Kafkasya'da bir katliam yaptı ve ne yazık ki 1864 yılında sürgün uyguladı. Muhteşem bir millettensin :) yemeklerini kültürlerini danslarını araştırmanı tavsiye ederim. Ben Çeçenim o da bir Kafkas boyu çerkeslere çok yakın.

Erkekler Ne Diyor 25

• Kurmancî - Kürt

2|2
    0|0
  • Türkmen (Alevi)

2|0
    0|0
  • Saf Türk

1|0
    0|0
  • Etnik kökenimle ilgili bir şarkı: https://www.youtube.com/watch?v=QG_45OpTHM8

1|0
    0|0
  • buna nerden bakabilirim ki türk hissediyorum kendimi ama kim bilir neyim cidden

1|0
    0|0
    • Bununla ilgili bir çalışma vardı. Genlerinden belirleyip Atalarının hangi etnik kökenden olduğunu bulabiliyorlardı bir araştır istersen.

• izledim ordaki kürt kıza ayar oldum

bir tükürükle olcak iş olsa bile kim bilir ücreti ne kadardır : D

• national geographic Bunun için bir proje geliştirmişti 99$a genographic diye :) yani aslında atlarının neler yaptığını nerelere gittiğini merak etmiyor değil insan.

• Türk

1|0
    0|0
  • Hic arastirmadim ama kendimi #TÜRK hissediyorum ve gurur duyuyorum.

1|0
    0|0
  • Aslen çerkesim ama 100 yılı aşkın senedir buralardayız. ya da şöyle diyim %50 çerkes %50 Türküm. Anne tarafım Türk

1|0
    0|0
  • Bunu bilmen çok zor gidip DNA testi yaptırman lazım.

1|0
    0|0
  • Türk'üm

1|0
    0|0
  • Angara merkez ama hafiften bir ispanyol gavuru karismis bizim soya sanki 😜

1|0
    0|0
  • Hiç at hırsızı yokmuş la :D

1|0
    0|0
  • İran rus kürt

1|0
    0|0
  • saf turk mu oluyor bilmiyorum ama dedelerim arnavut ve bulgar gocmeni.

1|0
    0|0
  • Katıksız türk olmayı seviyorum

1|0
    0|0
  • 101 dalmaçyalı

1|0
    0|0
  • bulgaristan

1|0
    0|0
  • Melezim. :)

1|0
    0|0
  • Ukraynalı baba, tatar anne. Melez oluyorum.

1|0
    0|0
  • Çerkezköy şükür 😎😎😎

1|0
    0|0
  • lan hangı ırkın saf türü kalmısta saf turk yazmıs bıde oraya. sen hakkaten saf turksun. ben turkmenım

0|0
    0|0
    • Saf Türk'ten kastım zaten Türkmenler bunda kızılacak bir şey olduğunu sanmıyorum. Hepimiz kendimizi Türk hissediyoruz bana sorulsaydı ben de Türk derdim, yanlış anlaşılma olmasın diye öyle yazdım :) lütfen Ramazan ramazan kalp kırmayalım.

• genetık olarakta tam anadolu turkmenı ozellıklerını tasyrım 190 boyum var esmerım asırıya kacmayan kıllarım var. sert mızaclıyım. evet bı turk gıbı adet ve orflerıme baglyım ama yınede benı 100de100 turk yapmaz

• Türkmenceyi anlayabiliyor musun? Ben çok merak ediyorum. Ortak kelimelerimiz var ama çoğu şeyi maalesef anlayamıyorum.

• Laz zaten türk allahim cahilleri

0|0
    0|0
    • Laz Türk değildir beyfendi araştırmanızı tavsiye ederim. :) daha çok Doğu Karadeniz'in belirli bölgelerinde yaşayan bir halktır. Lütfen cahillikle yaftalamadan önce konu hakkında bilgi edininiz.

• Tövbe estagfurullah Ramazan ramazan :) İlahi çok güldüm... Yazdıklarımı lütfen tam okuyun. Etnik köken bir zenginliktir. Kuran'da da geçtiği gibi "Ey o bütün insanlar! Biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık, hem de sizi şaab şaab, kabîle kabîle yaptık ki tanışasınız, haberiniz olsun" bu vatanı sevenin etnik kökeni Kürt/Türk birbirinden üstün değildir. Ayrıca yazdığım gibi Trabzonlu Çeçenim :)

• Ne mutlu Türküm diyene Türklük üstünlüktür😃

• Sapına kadar kürtüm

1|0
    0|0
  • Annem Hakkarili kürt bir sülaleden gelme. Babamın ise ermeni bir sülalenin ferdi. Kaç yıl olduğunu bilmiyoruz tabi. Yıllar olmuş.

1|0
    0|0
  • A. Saf Türk'üm :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim karışık. çerkez arnavut kürt türk ne ararsan var :D baya çeşitlilik seviyormuş maşallah anne tarafı da baba tarafı da

1|0
    0|0
    • Ya ne güzel bir çok kültürü öğrenip bir çok dili öğrenebilirsin :)

• Araştır! Bilgi güçtür :P

• boş vakit bulduğumda söz :D

• Zaza

1|1
    0|0
  • Türk'üm 🇹🇷

1|1
    0|0
  • Melezimdir ben ya saf türküm diye düşündüm ama hiç sanmıyorum. Tabii türk ailedenim ama daha eskileri hiç bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Türk

1|0
    0|0
  • Beyaz Turk 💯💋💃🇹🇷🇹🇷🇹🇷

1|0
    0|0
  • rumum

1|0
    0|0
Yükleniyor...