Erkeklerin kanayan yarasına parmak basıyorum?

neden erkek daha çok parayı kazanmalı? neden kızlarla sevgili olmak için en çok para gerekli? neden hesabı erkekler öder kadınlar elini cebine atmaz?(%90 böyle). bu dünyada paraya neden sevgiliden çok değer veriliyor? biz zengin biri kızı elimizden alır korkusuyla yaşamak zorundamıyız?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bence herkes kendi ödesin adamın durumu yoksa da direk gitmesinler pahalı yerlere mahcup etmeye gerek yok ayrıca sevgili olmak için paraya gerek yok

0|1
    0|0
    • keşke öyle dediğin gibi olsa ama olmuyor

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar kendini pazarlamaya meyilli olduğu sürece evet.

Kimse kusura bakmasın parası için biriyle birlikte olan benim nazarımda kendini satıyordur.

0|1
    0|0
    • bencede öyle ya or. puluktan farkı ne ki bunun

Kızlar Ne Diyor 5

• Hep ataerkillikten

0|0
    0|0
  • Kızlar ödemek isteyince gururlarına yediremeyip yok 'hesabı erkek öder'diyenler sizlersiniz bayım yoksa kızlar da bunun altında ezilmek istemez. Özellikle de yaptığını yüzüne vuran insanların lafından kaçmak için emin ol istemeyiz.

0|0
    0|0
    • yok ben hiç öyle değilim maço tipler dışında kimse böyle değil. ben beni ben olduğum için seven birini istiyorum sadece

• Basit kizlarla cikiyosunuz sonra neden boyle e sizede yazik tabi

0|0
    0|0
    • basit olmayan kız göstersene kendin hariç. yok ki

• O arabaya tav olmak biraz gormemislikten oluyo iste :)

• türkiye de açlık sınırında bir ülke olduğu için %99 görmemiş :D

• Hiçbir zaman para benim için kriter olamaz. Diğer karaktersizleri bilemicem.

0|0
    0|0
    • hay yaşa ya. türkiyedeki çoğu kız böyle ama

• ben yurtdışına kaçmayı planlıyorum :D

• Ben de düşünüyorum da düşünceden ileriye gidemeyecek bu gidişle.

• Eeee böyle 😂😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• %90 değil 😆 Türkiye'de böyle. Ben hesap odediğimi hatırlamıyorum.

0|1
    0|0
    • yurtdışında mısın? beni de alsana oraya bro :D

• Satılıklara gerek yok paraya giden gitsin

0|0
    0|0
    • satılık olmayan kız göstersene bro parayı görünce hepsi dört köşe olur

• Zor öylesini görmek

• Ben şöyle bir genelleme yapıcam ; ergenler sevgi aşk ister, olgunlar ise para ve para

0|0
    0|0
    • para için sevgili olmak birilerinin altına yatmak ne zamandan beri olgunluk oldu

• Ben evlilik için söyledim ergen kıza bir cafe bile yeterli ama olgun ise ev araba para ister bunu kastettim ki evliyim boş muhabbet için yazmam

• ha evlilik içinse dediğin doğru ben zenginlikten bahsediyorum yoksa kimse evleneceği adamın çulsuz olmasını istemez

• Basma

0|0
    0|0
Yükleniyor...