Paranın kokusunu alınca herşeyi yapan kızlar?

adamda tip yok karakter yok ama para var dolayısıyla adama değil parasına aşık oluyorsunuz adam ne isterse yapıyorsunuz (ne isterseden kastımı anladınız umarım). adama aşık olmadan sadece parasından nasıl etkileniyorsunuz ve nasıl birlikte oluyorsunuz? bu nasıl bir midesizlik? kızların %80 i böyle

0|2
16|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• E onlarda haklı Ortamlara girmek istiyor. Evlenınce ztn kocam ızın vermıcek dıyor Tatile gitmek istiyor. Cluplere girmek istiyor. Elit mekanlarda snap atmak istiyor. Arkadaşlarına hgava atmak istiyor. Kendı basına yapamaz. Babada para yok Kendısı Okumamış. Oda Halıyle bu ımkanları sağlıycak Adamlara yanasıyor çok var etrafımda bu tip. Basitlik ne olsun. Bir insanın kendısıne olan saygısını yitirdiği bir durumdur.

0|1
    0|0
    • ee bende istiyorum 5 yıldızlı otellere gitmeyi ama bunun için gidip jigololuk yapmıyorum :D

Kızlar Ne Diyor 15

• Bu tür kızlar o. ruhlu oluyor o yüzden herhaltı rahatça yiyebiliyorlar diye düşünüyorum.
    Normal olan bir kızın midesi kaldırmaz.

0|1
    0|0
  • Evet midesizlikten baska bisey degil

0|1
    0|0
    • ya mesela sana adam gelse ferrariyle ve seninle tanışmak istediğini söylese ama tipini fazla beğenmesen hayır diyecek misin?

• estetik yaptırtırsın :D

• Karsima estetik yaptirip gelsin beni ilgilendirmez

• zenginliğin gözü kör olsun be

0|1
    0|0
  • Hiçbir adamı parası için sevmedim bunu samimi söylüyorum. Hatta yemek bile yemek istemiyorum dışarı çıkınca ya parası yoksa diye. Bence genelleme yerinde ama gerçek ten seven adam sevdiğini düşünür ya

0|0
    0|0
  • bu mına koduklariminin çocuklari neden cogul konuşuyo ya nerde yapmışım bir goster bakiyim nerde gordun

0|0
    0|0
    • anneme küfür etme. işte böyle saygısızsın %80 demişim beyin yoksunu öyle değilsen benim için %20 desin demektir ama sende klasik ağzından küfür eksik olmayan ahlaksızlardansın

• he bende Kıvanç Tatlıtuğla beraberdim üstüme alınmadim cogul konusuyosun dedim yaptigimi goster tamam istedigini de o adami midem kaldirmaz benim çok biliyon sen

• ya iyimisin sen? sana kemik atan mı oldu konuşuyosun burda seni inandırmak zorundamıyım çıktım diyosam çıktım tövbe tövbe

• O oran %80 diyerek fazla attın olsa olsa %40 tır

0|0
    0|0
    • ya allah aşkına adam lamborghini ile gelse hepiniz erirsiniz kabul edin

• sadece çalışmayan Türk kızları böyle çünkü alışmışsınız çaba harcamadan hazıra konmaya

• Herkesi bir tutmamak gerek. Ayrıca yine Türk kızı kötüleniyor sjksks başınıza bizim kadar taş düşsün.
      Çoğu şey paraya bakar. Paran olmadığı bir yerde saygı görmen oldukça zor.
      Erkekler güzel bir kadın istiyorlarsa kadınlar da zengin erkek isteyebilir. Ben bir problem görmüyorum kişinin kendi karakterine kalmış bir şey

• Erkeklerin %80ide zekası olmayan güzel kalçası olan kızlara parasını saçmasın o zaman

1|0
    0|0
  • senin gördüklerinin %80i öyledir. dizilerde filmlerde öyle ama gerçekte pek öyle değil.
    erkek geninde çoğalma içgüdüsü vardır o yüzden her kızın peşinden koşar kızların genindede en güçlüyle soyun devamı içgüdüsü vardır. günümüzde güç sadece kas değil parada güç unsuru olduğundan seçimde dikkate alınabiliyor fakat tek ölçü para değil tabiki.

0|0
    0|0
    • senin söylediğine göre erkeklerin allah belasını vermiş niye yaşıyoruz ki. siz istediğinizi seçiyomuşsunuz istediğinizle evleniyormuşsunuz erkekte robot gibi size para getiriyormuş vay anam vay ne günlere kaldık

• ne diyosun ya

• senle anlaşamayacağız bu akşam ben sağdan gidiyorum sende soldan git başka soruda yine deneriz şansımızı :D

• ayıp onu gerektiri

0|0
    0|0
  • Herşeyi para sanan tipler

0|0
    0|0
  • Ben %20 içindeyim ☺

0|0
    0|0
  • Bunlara diyecek bir sözüm dahi yok etrafımda da çok var tamamı ile midesizlik

0|0
    0|0
  • Senin anlattığın insanlar mantık evliliği düşünen insanlardır, genel olarak aile bağları yoktur ve yetinmeyi bilmeyen kızlardır.

0|0
    0|0
  • Yo genelleme yapma ben oyle degilim

0|0
    0|0
    • %80 dedim zaten. ferrariyle gelse adam çoğunuz tipe karaktere bakmadan tanışmak istersiniz kabul et bunu

• bişey soracağım;sevgilinle otururken hesabı hiç sen ödedin mi?

• Sevgilim olmadi ve Şu an es aramiyorum. sadece goruslerimi demistim.

• Siz nasıl güzel kız olunca gerisi boş diyorsanız öyle

0|0
    0|0
    • yoo karakter önemli benim için ayrıca bu kendini satmak oluyor

• para Allah vergisi değil Türkiyedeki çoğu zengin illegal yollarla zengin oluyor biliyosun bunu

• Neyse ne

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet çoğu öyle uyuz olurum

0|1
    0|0
  • Topunu Allah bildigi gibi yapsin. Kopeklik yapiyorlar resmen.

0|1
    0|0
  • 100 de 97 eminim

0|1
    0|0
    • biraz az söyledim tepki çekmemek için ama cidden %97 bro. avrupada da öyle mi acaba

• kenara 10-20 lira atarak olmaz o işler bro :D

• Büyük oyna diyom zaten bro :D

• bilmem öyleler :/

0|1
    0|0
  • doğru söze ne denir..

0|1
    0|0
    • kafayı yiyeceğim sende tip var diyorlar ama para yok sevgilim de yok arayanım soranım yok ağlayacam ya

• Saçmalama hiç olan para için kendini satana denir.. ;)

• haklısın sanırım abi

• money talks bro yapacak bir şey yok malesef

0|1
    0|0
  • var ya var

0|0
    0|0
Yükleniyor...