Üniversite mezunuyum, görücü gelmiyor, neden?

Ben üniversite mezunuyum. Güzel Sanatlar Fakültesi okudum. Babam öfke kontrol hastası. Senelerce evde bağırtı çığırtı eksik olmadı. Apartmandakilerle hiç görüşmüyoruz. annem de onlarla iyi değil. Sizin anlayacağınız ne kız kardeşime ne bana kimse görücü yollamıyor. Babam tedavi görüyor iyileşti. İlaç yutuyor ama adımız çıkmış dokuza inmez sekize. Şimdi taşınıyoruz. kimsenin bizi tanımadığı bir mahalleye gidiyoruz. Ben bu işlerden anlamıyorum. Babam da düzeldi. Acaba nolur?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Görücü dediğin zaten eş dost tavsiyesiyle gelir é bu zamana kadar komşular sizi sorunlu bir aile olarak gördüyse doğal olarak tercih edilmemişsinizdir sonuçta evlilik konusunda aile birçok şeyden önemlidir hatta sırf aile yüzünden dört dörtlük bir kızı bile istemeyebilir görücüler..
    Yeni çevrenizde hemen göze çarparsınız merak etme

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite mezunusun ve çaresizce görücü arıyorsun. Yazık.

1|0
    0|0
    • Sevgilim vardı. Ailem kesinlikle bu şekilde evlenmeme razı olmadı

Erkekler Ne Diyor 22

• Güzel sanatlar diyosun ne görücüsü

0|0
    0|0
  • Sana düşkün ve seni mutlu edecek biri çıkar umarım karşına.. Bin tane çıkıp bini de seni mutlu edemeyeceğine bir tane çıksın bir ömür başını dizinin dibinden ayırma.

0|0
    0|0
  • Gorucu bekleyecegine hic arkadasin yok mu

1|0
    0|0
  • görücü niye bekliyosun ki? madem üniversite mezunu bilgili bir insansın kendi ilişkini kendin yaşa. çık dışarı biraz insan içine karış yani. görücü usülü evlilik ne ya köy mü burası

0|0
    0|0
  • Cik disari bulursun beyaz atli prensini

0|0
    0|0
  • ben gelirimde baban ba dengesizlik yaparsa ozman iş değişir

0|0
    0|0
    • ben gelirimde baban bana dengesizlik yaparsa ozman iş değişir bende boks maçı yaparız

• sen eve görücü geleceğini falan mı sanıyorsun geçti o devirler.

0|0
    0|0
  • 1 sene içerisin de, hayatınız çok değişir. Abla mı diyim ne diyim ama elbet sizi de alan olur. Hiç korkmanıza gerek yok. Çünkü Türkiye erkekleri farklı, her kızı alan cinsden tipler. Geçmiş olsun bu arada.

0|0
    0|0
  • Ben geliyim kiz ayıp nediyosun :D

0|0
    0|0
  • Tip nasıl? Ondan bahset hele.!.

0|0
    0|0
  • Hahahah bu kadar evlilik meraklısı erkek var ve sana görücü gelmiyor çok ilginç :D

0|0
    0|0
  • abi rahat olun zaman yayılın

0|0
    0|0
  • üni okumuş kızların bir çoğu bakire olmaz

0|0
    0|0
  • Kısmetin kapalı

0|0
    0|0
  • gorucu gelmiyorsa mahallede bir gorun deril😂

0|0
    0|0
  • Sen kendine arkadas bulablrsn

0|0
    0|0
  • kördür

0|0
    0|0
  • kendin bul iş ortamında

0|0
    0|0
  • Kismette varsa olur

0|0
    0|0
  • Tipsizsindir.

0|0
    0|0
  • Adresi ver biz gelelim 😁

0|0
    0|0
  • kodumun delileri gelmez tabi gelirmi. komsunla gecinemiyon kocanla nasl gecinecen?

0|0
    0|0
    • Yok ben değil annem geçinemiyo.

• Yok helal olsun. Kırdın ama...

• özürdilerim ya.. :( Allah' şahit olsun ki içim eridi kız deme öyle uyuz.. :(

Kızlar Ne Diyor 6

• Gorucu gelmek baya eskide kalmadimi ya

0|0
    0|0
  • Niye görücü gelsin ki sen niye sevdiğin biriyle olmak istemiyosun

0|0
    0|0
  • Görücü nedir ya sen biriyle tanış sevmeye çalış filan daha iyi olmazmı

0|0
    0|0
  • Herseyin hayirlisi... da niye görücü bekliyorsun ki? Kendin sev evlen? Olmaz mi?

0|0
    0|0
  • O mahallede de adınız çıkmaz inşallah. Çünkü bu durumların görücüyle çok ilgisi var

0|0
    0|0
  • Düzelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...