Alman marka araçların kalitesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz, Kalite bukadar pahalı olmak zorunda mı 😞😁 ?

Bir mercedes olsun, volkswagen olsun
bana gore tartışmasız ikiside kalite konusunda bir hayli ileride diye düşünüyorum keza satış soz konusu olduğunda değerinden fazla dahi satıldığı bilinir... Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Alman marka araçların kalitesi hakkında siz ne düşünüyorsunuz,  Kalite bukadar pahalı olmak zorunda mı 😞😁 ?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Hyundai Unutmayalım.

1|0
    0|0
    • 👍 unutmuşum. Hyundai ve opel 'de var aralarında...

• Kazasız belasız kullanın InsAllah.

En İyi Kız Görüşü

• Soruyi anlamadim ya

1|0
    0|0
    • 😊 alman marka araclarin kalitesi ve pahalı olusu 😊

Erkekler Ne Diyor 19

• Balkan gesisiznde Yunanıistanda gördüm.. Öpel astra 10.500 euro sıfır kilometre.. Tabi bize gelince gümrük vergisi, ve diğer vergiler ile 80 bin Tl yi buluyor.

1|0
    0|0
    • Evet bu durumda bize yansıyor ve biz istediğimiz aracı alamıyoruz 😞

• Sarayı nasıl yaptıracaktı peki?

• Haklısınız yurtdışında bu rakamlarla nerdeyse iki arac alınır.

• Pahalı araç değiller aslında ülkemiz sağolsun vergi ötv derken ülkemizde Araç fiyatları el yakıyor

Kalite konusuna gelirsek Mercedes woswagen e göre daha kalitelidir woswagen kalitesiz plastik kullanıyor yağliyor ballıyor kaliteliymiş gibi görünüyor ama en baba araç volvo dur

1|0
    0|0
  • Türkiye de pahalılar

1|0
    0|0
  • Hakediyorlar 😄

1|0
    0|0
  • Alman arabası diyince, vw akla geliyor ama vw'den ve grup markalarından nefret ediyorum. Beş para etmez bence. Alman opel, bmw dir. Mercedes'in de CLS ya da E den sonrası c cla a falan değil.

1|0
    0|0
  • Bmw, Mercedes, Audi, wolkswogan, Opel adamlar dunyanın araba sektörüne hakimler almanyada araba almak çok kolaydır bu durum türkiye için geçerli

1|0
    0|0
  • Ben almanyada yasarım, kalıte nıcın pahalı onu devletne bır sor, bakalım ne kadar vergı alır turkıya :) kalıta orada pahlıdır ama burada gayet ucuz ıdır, ben burda 1 sene calısayım mercedes bır kendıme alırım.

1|0
    0|0
  • Sanayide kimse almanlarin ve amerikalıların önüne geçemez tabi çin, kore de var

1|0
    0|0
  • Alman sanayisi dünyaca ünlü çünkü çok disiplinli ler işini iyi yapıyorlar

1|0
    0|0
  • 2006 model 1.9 TDİ turbolu golf ingilterede 3 milyar.. evet maalesef ülkemizde rakamlar böyle sözde müslümanız avrupada insanlar yaşamak için yaşıyor bizimkiler ev, araba mal mülk için...

1|0
    0|0
    • Ben 2017 golf 8 almak istiyorum alamıyorum vergisine gücüm yetmez zaten...

• Çok haklısın borcu da bitmiyor 😊

• teşekkür ederim :)

• Evet kaliteliler değerlerini hakediyorlar

1|0
    0|0
  • Volkswagen değil ama Mercedes iyi para...

1|0
    0|0
  • Alman arabaları dünyanın en sağlama arabalarıdır çünkü 1. ve 2. dünya savaşında günmüz mercedes bmw audi'yi yapan firmalar o zamanlar tank yapıyorlardı ve o dönemin en sağlam tanklarını Almanlar yapıyorlardı siz düşünün

1|0
    0|0
  • adamlar yapıyor ve hakediyorlar bence parasını. Otomotiv sektöründe liderler hemde açık ara

1|0
    0|0
  • alman marka dyie bişey mi varmıs

1|0
    0|0
  • 90 bin lira falan :D

1|0
    0|0
  • 80 milyarlık arabanın 40 milyarı vergi

1|0
    0|0
  • Iyide

0|0
    0|0
  • Malesef öyle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aslında Almanya'da dalan diğer arabalarla arasında pek fark yok fiyat olarak. Türkiye'de pahalılar. Bende severim Alman markalarını, favorim BMW 😍

1|0
    0|0
  • burada pahalı

1|0
    0|0
Yükleniyor...