Ankarada fazla insaninda olmadığı piknik alani?

Sevgilimle hafta sonu piknige gidecegiz ve orada raki sofrası kurmayi düşünüyorum. Ramazan olduğu icinde kalabalik bir yerde bunu yapmamin hos olcagini düşünmuyorum. Bildiğiniz guzel piknik alani var mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seyirtepe
    Sincanda ve çok tenha
    Tepede öpüşürsünüz hatta ilerisi bile olur bildiğim yerler var benim

0|0
    0|0
    • Hayir amac oyle bir sey degil amac insanlarin rahatsiz olmasi. Serserilerin oldugu yerlerde olmaz eglencemiz kacar

• O etlik ben keklik

• Mavigöle gidin

En İyi Kız Görüşü

• Mesire alanı Altındag tarafında

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ramazan bitsin oruç tutun nasıl bir pislik yaptığınızın farkında mısınız? Ramazanda rakı nedir? Hadi normal yicek olsa derim 1 gün yerler.

0|0
    0|0
    • Normal zaman gunah degil ramazanda mi gunah?

• Her türlüsü günah ramazan oruç var mübarek ay... daha fazla güanh Allahtan kork

• Sarhoş olmuyosanız göksu iyi iftardan önce giderseniz boş olur büyük bir ihtimal ama iftarda ful olur zaten Eryamanda alkolü takan olmaz o kadar

0|0
    0|0
    • Iftardan once gidicez zaten. Cok tesekkur ederimm :)

• Zaten maksat beraber raki icmek olucak. Sarhos olma veya girgir samata olmaz. Iftardan oncede gideriz zaten :)

• Mangal alanınada geçin bir yere oturun Ankara giriş kapısını gören yere zaten göksu parkı çok canlı daha önce gittiyseniz bizde gece çok iştik orda :)

• Gölbaşında vardır

0|0
    0|0
    • Cok uzak oluyor

• Ankarayı pek bilmem sürekli giderim de pikniklik bir işim olmadı sadece gölbaşı tarafı baya iyi

• ayıp be söyleme bari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...