Annem ile çok kavga ediyoruz ne yapabilirim?

Merhaba herkese annemle en fazla 2-3 gün sakin kalabiliyoruz sonra hemen bağırıp çağırmaya başlıyor en basitinden bu gün ses sistemini döşemek için ekipman aldım ve dışarda kahvaltımı ettim çünkü evde kimse kahvaltı hazırlamıyor, toplamda 20TL harcadım normalde her gün 20TL harcamıyorum annem geldi babandan 35 TL almışsın naptın bu parayı dedi bende 15 TL sini babama geri verdim 20TL sini ise kahvaltı ile ekipman almak için kullandım dedim dedi kahvaltı yapmak zorunda mısın sabah 12-1 gibi kalkıyorsun zaten 6'ya kadar bekle o zaman yemek yersin niye para harcıyorsun dedi bende ani bir hareketle anne manyak mısın diyerek bu dediklerinin içinde kabul edilebilir birşey var mı dedim. Baban ile bana çok saygısızlık yapıyorsun dedi bende babam en azından biraz daha mantıklı konuşuyor dedim söylene söylene odadan çıktı. Çok boştan sudan yere kavga çıkıp duruyor, annemin sağı solu belli olmuyor bir gün öyle iyi bir insan oluyor ki yav nolmuş böyle diyorsunuz bir gün ise pat diye bir geliyor sinirleniyor yaptıklarını anlık olarak yüzüne vuruyor. Eleştirilere açığım ama seviyeli eleştiri yaparsanız mutlu olurum.

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Annendir büyüğündür sen her zaman saygılı ol kardeşim sen onlara hep iyilikle git bırak gerekirse onlar kötü gelsinler ama sen hep iyi git.

0|0
    0|0
  • Affedersin ama annen menepozdamı ne demek kahvaltı yapama şöyle dese anlarım git simit gelan al çok vermişsin kahvaltıya dese tamamda.

0|0
    0|0
  • Ozele gel konusalim arkadaşım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...