Bu yeni nesil nereye doğru gidiyor böyle? Yeni nesil hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün dışarıdayken liseden arkadaşımın kız kardeşini gördüm. Kız saçlarını erkek gibi kısacık kestirmiş, görseniz kız demezsiniz. Tam bir erkek gibi olmuş. Ve daha liseye gidiyor. Yanında da başka bir kız vardı. Gözümüzün önünde öpüştüler falan, ellerinde sigaralar... Biz lisedeyken öpüşmek nedir bilmezdik. Öpüşmeyi geçin eşcinsellikmiş, lezbiyenlikmiş bu kavramlardan bihaberdik. Yeni nesil çok fena. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
10|36

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Allah ıslah etsın lısede bırak boyle olmayı gomlegımı dısarı cıkarmıslıgım yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• aklıma takılıyor.
    şimdi bu eğilimler önceden de var mıydı yoksa yeni mi yaygınlaştı?
    bu eğilimler önceden beri vardıysa ve "toplum baskısı" sonucu saklanıyorduysa neden -elbet her şey açığa çıkıyor hesabınca- hiçbirine dair fikrimiz, bilgimiz yoktu?
    bana bunlar özentiliktenmiş gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • #Butch Olabilir.

1|0
    0|0
  • Erkektir yapar diyen babalar, Ben yaşayamadım, kızım yaşasın diyen analar yüzünden, ar namus yoksunu bir nesil yetişiyo..

1|1
    0|0
  • Opusen opussun, yiyisen yiyissin bosver :D

2|0
    0|0
    • Gözümüzün önünde yapmasınlar bari, ayıp be. Birde ramazanda tövbe est... :D

• Başlarım onların haklarına. Gitsinler evlerinde ne yapıyorlarsa yapsınlar :D

• Yiyismek icin uygun olan sokaklarda da ne yapiyorlarsa yapsinlar ama oylr kalabalik ulu orta yerlerde ayip abshs :D

• Hiç bir beden umurumda değil. Ne yapıp ne yapmadığı ile uğraşamayacak kadar nefret doluyum.

2|0
    0|0
  • Kıyamam psikolojin mi bozuldu senin :D Şaka bir yana bende çok görüyorum bu cinsel eğilimler nerden doğuyor bilmiyorum ama hiç hoş karşılamıyorum..

1|0
    0|0
    • Hala gördüklerimin etkisindeyim valla :(

• Acaba arkadaşımda da öyle bir eğilim var mı diye bir düşünceye daldım :D En iyisi onunla görüşmemek :D

• Bence söyle ona :D belki haberi yoktur :D

• sen ne diyorsun be geçen gün iki sevgiliyi balkonumda otururken çok uygunsuz bir şekilde gördüm indim yakaladım orta okul öğrencisi çıktılar :) biz o yaşlarda kızın parfüm kokusuyla yetinirdik :D

1|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Yeni nesil telefon gibi her geçen gün yeni donanım ekleniyor.. Wifi ile ilişki yaşıyorlar..
    #Dasdfghjkl

1|0
    0|0
  • Harçta bir sıkıntı olabilir

1|0
    0|0
  • Lise1 deki çocuğun benden fazla cinsellik bilgisi vardır pek iyi görmüyorum yeni nesli

3|0
    0|0
  • Bacim olmadiktan sonra umrumda olmaz knk.

1|0
    0|0
  • 90 yılından sonra doğanlar da var bir sıkıntı bize zamanında sigara içiyoruz diye sopa atanlar bizi mumla arıyorlar

1|0
    0|0
  • Valla herkes mukemelliyetcı olmus bu cok kotu

1|0
    0|0
  • Gidişat hiç iyi değil.

1|0
    0|0
  • bizim lisede bildiklerimizi de babalarımız bilmiyordu, dünya o kadar hızlı degişiyor ki biz ona ayak uyduramıyoruz ve geride kalıyoruz..

1|0
    0|0
  • Vay anasını asdf
    Hiç iyi bir yere gitmiyor anlaşılan

1|0
    0|0
  • Yeni nesil bomba gibi geliyor hükümeti bile devirirler valla :D

1|0
    0|0
  • bence, tatmak lazım, insan ne istiyorsa onu yapsın.

2|0
    0|0
  • ülkede eğitim yokki insan yetişsin ders adı altında işkence var sınav adı altında psikolojik baskı var sonucuda böyle kalitesiz insan

1|0
    0|0
  • Kıyametin kopmasına daha uzun zaman var. Ben kapağı çocuklarıma atacam onlar düşünsün. :D

1|0
    0|0
  • Sizene milletin hayatından mk

2|0
    0|0
  • Senin zamanında eğitim medreselerde veriliyordu zaten mk.

99 ne..

2|0
    0|0
  • Haram :D

1|0
    0|0
  • yeni nesil b*k gibi

1|0
    0|0
  • savaşmayın, sevişin.

1|0
    0|0
  • Boşver ayetleri söyle Allaha şirk koşsun dinden çıkar cehennemlik olurlar güzel olur

1|0
    0|0
  • Çok haklısn

1|0
    0|0
  • örnek teskil edilebilecek hersey el altında artık ondan

1|0
    0|0
  • Allahtan biz semt olarak kanka taraftarıyız, eş cinseli de oruç tutmayanı da dövüyok ☺️😇

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• ben lisedeyken gizli yapardık doğru diyorsun :) bunun sebebi sosyal medyanın mahremiyeti ortadan kaldırması :) şimdi biri hakkında herşeyi sosyal medyadan öğrenebiliyorsun ve insanlar yaşadığı şeyleri ulu ortada yaşamaktan da çekinmiyor haliyle :)

1|0
    0|0
  • lisede birbirimizin kafasında şişe patlatırdık ne ara bu hale gelmişler hey yavrum hey

2|0
    0|0
  • Kıyamet yaklaşıyor demek ki..

1|1
    0|0
  • Bunu 'modern' adı altında medenileştirenler utansın. Artık 8 yaşında kız/erkek çocuğunun bile sevgilisi var ve bundan gurur duyan insanlar oldukça bu düzen böyle gider.

1|0
    0|0
  • yeni nesil pek iyi bir yere gitmiyo valla

1|0
    0|0
    • Aynen öyle. İnsanda bir utanma olur, ben utandım valla onların yerine.

• Nesi var? Bende normal insanlar cinsiyetlerini acik acik belli ediyor diyemi nereye gidiyo bir genclik...

0|0
    0|0
  • eski kafalısın
    demode.

0|0
    0|0
    • Eski kafalılığımla gurur duyuyorum.

• Benim onların cinsel tercihlerine lafım yok. Ortalık yerde yaşamasınlar cinselliklerini. Bizimde sevgilimiz var, bizde bir şeyler yaşıyoruz herhalde. Ama gidip evimizde yapıyoruz ne yapıyorsak.

• Bu konuda haklısın fakat utanmiyor lara onların sorunu

• Katiliyorum
    Sonumuz hayir olsum

1|0
    0|0
  • Kıyamet yaklaşıyor daha kötüye gidicek durumlar , Rabbim iyilerle karşılaştırsın

1|1
    0|0
    • Amin cümlemizi...

• Allaha inananlar bitmedikce olmaz olursa helak olur. kıyameti allah bilir

• @WS101010 aynen

Yükleniyor...