Tedaş'ın bu paylaşımındaki dedikleri doğru mu?

Tedaş'ın bu paylaşımındaki dedikleri doğru mu ?

5|1
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Guzel soyluyorlatda neden gereksiz seyler izlenilecek hale getirilirken gerekli seyler bu kadar sonuk birakiliyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• La tedaş mı kaldı, ayrı survivor izlemeyip napsın kerizler, acun nerden para kazancakta akit besleyecek vs vs

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• parodi hesap değilmi bu

0|1
    0|0
  • Yok ya mizah yönü kuvvetli gençlerimiz yapıyor sağ olsunlar asdfg

0|1
    0|0
  • Survivor izlemediğimden haberi yokmuş.
    Gerçi trol hesap..

0|1
    0|0
  • çok doğru :D

0|1
    0|0
  • Evet sacma sapan yarismalar yuzunden insanlarin beyni bulaniyor ozentilesmeye basladi toplumumuz farkinda degiller ama yazik üzülüyorum çok boş şeyler ama tabii ki kitap okumakla olmuyor her şey bu salak yarismalara takilmak yerine sokaga cikin sokakta hayat var

0|1
    0|0
  • Çok iyi demiş.

0|1
    0|0
  • ahaha üstüme alındım ya ama kitapta okuyorum ben survivor bitince reklam arasında da okunur yarım saat reklam mı olur ya 😀

0|1
    0|0
  • Okumadığımızı nerden biliyorlar

0|1
    0|0
  • Kitap okumak gerekir

0|1
    0|0
  • Parodi hesap, ben de takipteyim :)

0|0
    0|0
  • Tedaşın bunu yazıp yazmadığını bilmiyorum ama çok güzel demişler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Önce Kürtlere verdikleri beleş elektriği önlesinler sonra da işletşnş düzgün yapabilirler

2|1
    0|0
  • Gereksiz seylerin izlenilip, gerekli seylerin izlenmemesini nasil ve neye dayanarak devlete bagladin?
    Bu ülkede Survivor gibi hatta daha da gereksiz bir sürü program yayin yaptı ve kapanmasi uzun sürmedi. Bu programlar niye iş yapamadi o zaman?
    Gerçek şu ki acun bu işi biliyor. Her actigi program millet tarafından seviliyor ve izleniliyor. Milletimizin çoğunluğunun zevkine uygun yapiyor adam, bu kadar basit.

0|1
    0|0
    • Soruda devletle alakalı bir şey mi demişim?

• Yukarıda bir kızın görüşüne yaptığın yorumda demişsin. Hatırlamak zor olmamalı.
      Ben de o görüşün altına yazardım da bir sebepten dolayı böyle yazdım.

• Dogru

0|1
    0|0
  • Televizyonu kapatıp mı :P

0|1
    0|0
  • Geyik amaçlı bir parodi hesap bu

0|1
    0|0
  • Super soylemisler

0|1
    0|0