Çin’deki Yulin Köpek Yeme Festivali’ne son verin?

Dünya'da çoğu insan hayvanlardan korkar değil mi? Ancak burda, Dünya'da korkulması gereken tek canlı kendisinin olduğunu unutur.
Yardımlarınızı esirgemeyin arkadaşlar Buraya tıklayarak bir canı kurtarabilirsiniz. Desteğinizi bekliyorum, teşekkürler.

0|0
06

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• linkin çalısmıyor yapılan arastırmaya göre çin halkının yuzde70 i buna karsıymıs onlar engelleyemiyorsa biz nasıl yapalım zaten hakkımızda yok engellemeye en fazla işkence edilerek ölmelerini engellersin

0|0
    0|0
    • www.change.org/.../%C3%A7in-deki-yulin-k%C3%B6pek-yeme-festivali-ne-son-verin

%30 unu hep beraber engelleyemez miyiz? Bu kadar mı ümitsizsiniz? Oturduğunuz yerden destek çıksanız bir canı kurtarırsınız. Sizin ki can onların ki patlıcan sanki, en azından ölmelerini engellerim e amacıda bu zaten hayvanlara zarar verilmemesi. Zararın neresinden dönülse kardır. Hakkınız yok mu engellemeye? O zaman haberde görünce saydırmaya da hakkınız olduğunu sanmıyorum. İyi günler.

• imzayı attıım da çinin nufusuyla bizim nufusumuz bir mi onlar atsın imzayı işe yarayacaksa onlar için basit olmalı.

• Kendinizi pasif görmeye alışmışsınız. Bir kişi isterse her şeyi başarabilir her neyse, imzanız ve desteğiniz için teşekkür ederim.

• b ırak köpek kedi yesinler inek koyun bir tadarlarsa kurbanda kesecek hayvan bulamayız

0|0
    0|0
  • Dünyada o kadar hayvan yeniyorda birtek köpeklere mi takıldınız bravo.

0|0
    0|0
    • köpek yenilmesi sence ne kadar doğru? böyle yargılayacağınıza destek çıksanız 'dünyada o kadar hayvan yeniyor' diyerek söylediğin canlılar bile yenilmeyebilir. Diğerlerinin de mutlaka destek kampanyası başlatılır herneyse kime ne anlatıyorum ki.

• burdan yazmakla biryere varilmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...