Bana bir kizla konuşmasını attı?

Benim fotografimi kiza atmis lutfen yap demis kizda "bu mu hayatta yapmam bir de güzel olsa bari demis " o da ben seviyorum demis bu konusmayi atti bana ne demeye calisiyor ve sevgilim yani cok zoruma gitti acikcasi
Bence hic bir kiza cirkin oldugu hissedirilmemeli 😞

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yani bunu sana neden gösteriyorsa. Kız seni beğenmemiş tamam sevgilin de seni seviyor iyi güzel. Sana bunu göstermesinde ki sebep çirkin olduğunu bilmeni sağlamak mı oluyor. Hepimiz dünyaya sipariş üzerine gelmedik ki çirkin olabilirsin bu senin elinde olmayan bir şey

2|0
    0|0
    • Kiz onun pesinden kosuyormus oyle dedi onun icin atmis yinede sacma

• İleride yanlış anlaşılmaması için sana şimdiden söylemesi doğru olmuş. Ona göre hareket edersin. Kız seni kötüleyerek sevgilinle aranı soğutmaya çalışıyor sanırım. Sevgilin o kızdan uzak dursun bence

En İyi Kız Görüşü

• Iki ihtimal var. Ya ' bak millet sana cirkin dese de ben seni seviyorum kiymetimi bil' demek istemis ya da ' bak elin kizi bile sana cirkin diyo biraz bakim yap' demek istemis. Iki turlu de hayvanlik ama yani. Cunku farkli yerlere cekilebilcen bisey. O yuzden en iyisi otur acik acik konus atma sebebin neydi de

0|0
    0|0
    • Cidden kendime ozenirim bakimliyim..

• Aynen ya iyi niyetimi salaklik zannediyor salak yerine koyuyor ama bitti artik beni uzen biriyle olmak istemiyorum cok tessekkur ederim dert ortagim oldun

• Rica ederiiim ne demek😊 ama yine de iyi dusun sonra pisman olma 😊

Erkekler Ne Diyor 4

• Yanlış yapmış kızla konuşması foto atması gereksiz ki bunu sana göstermiş güzellik geçici takma hiç kalbin temiz olsun 😊

0|0
    0|0
  • Çirkin kız yıktu meleğim üzülme sen
    Kalbin güzek olduktan sonra...

0|0
    0|0
    • Keske herkes senin gibi düsünse

• anlaşılmıyor kim ne diyor kız mı erkek mi ne oluyoe

0|0
    0|0
    • Ya kiza fotomu atip altina lutfen yap demis kizda bu mu hayatta yapmam guzel olsa bari demis o da seviyorum demis

• vallah anlamadım neyse uzatmayayım :/

• dogru demis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani diyorki çirkinsin ancak hâlâ seninleyim bak baska kızlarla da konusuyorum hemde senden daha guzelleriyle degerimi bil diyor. Açıkçası bu benim sevgilim olsaydı kafa atardım çocuğa bence ayrıl aman önce o aynaya baksın bir de konustugu kaltk. Ayrıca o şerfszlerin sana öyle demesiylede crkn olmuyprsun üzme kendini

0|0
    0|0
    • Defalarca ayrilmak istedim birakmadi 😞 kendiside cok harika degil kii ama her halti yapiyor birakmiyor..

• Sen bıraktıktan sonra neden ayrılamıyorsunux ki? Bence asıl bırakmayan sensin kalbinden atamıyorsun. Sana bu kadar hakareti eden birini sevmeyi bırakmalısın biliyorum demesi kadar kolay degil ama..

Yükleniyor...