Araba #Çizenler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Araba #Çizenler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
Bu Sabah Nadiren Kullandığım Arabamı Mahallemizin Dar Olması Sebebiyle Daima İşyerimin Otoparkında Bıraktığım İçin Seri Seri Şükrettiğim Durum.

Mahallede Kaç Tane Araba Varsa Boydan Boya, Her Yeri Bir Ya da Birkaç Kişi Tarafından Çizilmiş..

Izrar Suçudur Cezası Nitekim Izrar Suçları Ertelenmeyen Suçlardan Olup Adli Para Cezası İle Neticelendirilir.

Or*sbu Çocuğuyum Demenin Sanatsal Halidir.

Kerhanede Geçen Bir Çocukluğun Sonucunda Yazı Yazmayı Tam Öğrenememiş Çocukların Annelerinin Mesleğini Duyurmak İçin Kullandıkları Yöntemdir.

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @BebegiimOha @benaslındayoğumm @_EbuTurab_ @KntszmLq @Rüyamdagörsem @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Bıyıklı20 @Dark_Trouble @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @TheKerim54

1|1
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Hakkımı helal etmediğim kanı bozuklardir..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocukluğu kerhanede geçen ve annelerinin mesleğini bu şekilde duyurmak isteyenlerin bolca ürediği bir mahalleye arabayla girme. Hele sen o arabanla hiç girme. Sonra arabanın üzerine bakıp ''Arabamın üzeri kerhanedeki kadınların öz yaşam hikayeleriyle doldu'' dersin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bişey dusunemedm

0|1
    0|0
  • aklı başında biri arabayı çizermi yahu

0|1
    0|0
  • Ahahah kendi arabama yapılsa icim gider

0|1
    0|0
  • Benimde iki kez oldu aracın borcu bitmedi üstelik daha, Çizenler genelde çocuklar bisikleti sürtüyorlar muhtemelen kasti bir durum olacağını sanmıyorum bizim sitede pek rastlanmıyor.

0|1
    0|0
  • Cok ayıp 🙈😄

0|1
    0|0
  • Öyle bir şey olamaz

0|1
    0|0
  • bölüm başkanının arabasına yapmak istediğim şey.

0|0
    0|0
  • Millet gene iyi bende araba yok ben napam :D

0|1
    0|0
  • Park etmemesi gereken yerlere park eden arabaları yaklaşık 6-7 yıldır çiziyorum. Toplum iyiliği için minik vandallıklar yapıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Başkasının malına zarar veren insanlar her zaman ortalıkta hayvan gibi dolaşmaktalar.

1|2
    0|0
  • Müklerini mengeneye kıstırıp istiklal marşını söyle lan demek istediğim zıpçıktılar... resim yeteneği iyiymiş ama şerefsizlerin...

0|1
    0|0
  • Şerefsizlik.

0|1
    0|0
  • Senin arabayi cizmemisler bildigin hiyeroglif yapmislar

0|1
    0|0
  • Tam Esenleri Anlattın. Burda Özellikle Dikkat Çeken Arabaları Çiziyorlar.

0|1
    0|0
  • Bende çizmiştim. Ama bu küfürleri hakettiğimi sanmıyorum. Başımızda bizden büyük birisi vardı. Araba boyatmak kolay iş. Biz çizince birşey olmuyor. Çizin deyip elimize anahtar tutuşturmustu.

Arabanın boya çizdirmesininnen derece kötü olduğunu aynı gruptan başka çocukların bizim arabayı çizdiğinden sonra babamın serzenişlerinde anlamıştım. Daha ileriki zamanlarda arabayı boyatmak için harclıklarımı biriktirdiğimi bilirim.

Nitekim şaun düsündüğümde ne kadar özür dilesemde geçmeyecek bir durum. Hatta dün gibi hatırlıyorum citroen siyah xm svardı o büyük çocuk camlarınıda çizmişti...

Babam bize başkasının malına zarar vermemek konusunda eğitmişti ama mahalle arkadası bildiğimiz bir ağabeyin güzel gülümşeyişine kanmıştık.

0|0
    0|0
  • benim halim daha kötü araba bana ait degil babamın arabası okula gidip geliyorum okulun önündden geçen veletler arabayadan artık ne istiyorlarsa haritaya çeviriyorlar babam karşısında mahcup duruma da düşüyorum olay bu yani

0|1
    0|0
  • ilk insanlar hala aramizda :D

0|1
    0|0
  • Adam sanat yapmış arabaya bu nasıl çizme antik mısır çağından mı ışınlanmış ne yapmış :D

0|1
    0|0
  • Çizilmemesi gerek tozlandığı zaman tamam beni yıka yazarsın da çizmek hoş değil :D

0|1
    0|0
  • Ama reis güzel çizmiş ha

0|1
    0|0
  • An itibari ile resimdeki araç çizilmemiş sadece küçük bir modifiye çalışmasına maruz kalmış 😄

0|1
    0|0
  • evladım ve ailem dışındaki herkesi bakışlarımla silkerim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...