Başınızdan geçen en saçma kıskançlık olayı neydi?

Siz veya karşı taraf kıskanmış olsun fark etmez, oha artık dediğiniz bir olay var mı :D

0|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• kız dayımlara gitmemi kıskandı bildiğin dayımı kıskandı yani tabiri caizse :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cadde de yürürken vitrinlere bakarak yürüyordum. Sonra kafamı öne çevirirken o sırada karşıdan gelen bir çift vardı. Haliyle kafanı önüne çevirirken karşıdan gelen kişiyi görürsün. Erkek arkadaşım tutturdu çocuğa baktın diye. Ulan insan geliyor diye gördüm kafamı çevirdim sonra sanki durdum herifle kesiştim mi diye bir saat dil döktüm. Çocuk kaslıymış, yakışıklıymış o yüzden bakmışım. Hatırlamıyorum bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• eski nişanlımın kardeşi tıp okuyordu şehir dışında nişanı yaptığımda o yoktu, sonra tatili vardı bir kaç gün buda eve gelmiş nişanlımla çarşıda bir restaurant da buluşacaktık öğle yemeği için, oraya gittim ve kardeşiyle aynı masada oturuyor sırtı bana dönük, konuşuyor şakalaşıyor kardeşine sarılıyor oraya girer girmez saldırdım masaya bana çevirip yapıştırdım yumruğu 2 saat kendine gelemedi garibim :D :D :D burun kırığıyla atlattı :D

1|0
    0|0
  • Kimseyi kiskanacak kadar sevmem.

1|0
    0|0
  • Yanınnan erkek gecti diye asırı kıskandım sinirlendim

1|0
    0|0
  • Kardeşimin ben annemden annemi de benden kıskanması :)

1|0
    0|0
  • O kız niye sana bişey sordu? ya da niye sana sorddu? ilginçç.. :D

1|0
    0|0
  • Yengemin kiskanilmasi oha dedirtti

1|0
    0|0
  • sevgilimin beni en yakın kız arkadasından gereksiz kıskanması

1|0
    0|0
  • plajda kızın biriyle sohbet ettiğim için ablam küsmüştü. çok saçmaydı

1|0
    0|0
  • o kadar çok varki... hatun milleti değil mi nerede saçma şey var buluyor

0|0
    0|0
  • Hatırlamam öyle şeyleri

0|0
    0|0
  • ben kıskançlık pek yaşamadım çümkü yeterince güven verdim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Otobüste beğendiğim çocuk inip bir kızla sarılmıştı da kiskanmistim zamanında :/

1|0
    0|0
  • Ben değilde bir arkadaşım sevdiği çocuğu kıskanıyordu.1-2 ay baya çekmiştim. Yok onu takip etme, yok onunla muhatap olma. Diyorum çocuğa söyleyeyim ondan hoşlandığını yok o da olmaz falan demişti. Ah ah ne çekmiştim o zaman vsj

1|0
    0|0
  • kıskançlık her insana uymuyo saçma geliyo.
    ama ben sevdiklerini kıskanan bir insan olduğum için canım kendim yapıosa doğrudur.
    mal mülk kıskanmam ztn.

1|0
    0|0
  • ben hiç kıskançlık yapmadım da bana çok yapıldı üni. den eve dönerken o zaman ki erkek arkadaşım otobüslerde wifi var ya PC yi aç kamera aç yanında erkek mi oturuyor bayan mı göster demişti yok artık dedim

1|0
    0|0
  • sevgilim bana yapacağı sürpriz doğum gününü kız kardeşine yapmıştı hiç öyle kıskandığımı hatırlamıyrm 10 gün hiç konuşmadım sonrada ayrıldık zaten

1|0
    0|0
  • Cocuk yanimda erkek gorse surekli kiskanip o da kızlarla gorunuyordu ben de onu gorup erkeklerle onu kiskandiriyordum boyle drvam etti..

1|0
    0|0
  • hatırlamıyorum :D

0|0
    0|0
  • o konuda çığır açtım ben ya

1|0
    0|0
  • kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Tv programında bir kız geldi sevgilim beğendiğini dile getirdi tvdeki kızı kıskanmıştım , her o kızı gördüğümde çıldırmıştım

1|0
    0|0
Yükleniyor...