Arkadaslar bir bakarmisiniz?

Arkadaslar prison break adli dizi cok guzel olduğundan tisortunu bastirmaya karar verdim. T-bag isimli karakterin tisortunu bastirdim ama hic bekledigim gibi olmadi. Birine hediye etmek niyeyimdi ancak cok kotu olduguu dusunuyorum lutfen yorum yaparmisiniz hediye edeyimmi copemi atayimArkadaslar  bir  bakarmisiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben soruyu sorarken tisortun şeklinden bahsetmiştim lutfen bakarken oyuncuyu sevip sevmediginize göre yorum yapmayin sonucta herkes ayni seyi sevmek zorunda degil

0|2
218

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• makasla boğaz kısmını kes, çok derin değil ama omuzdan omuza hafif kavis ver. kolları da üçgen kesim yap yani koltuk altından omuza doğru küçük bir üçgen oluşacak şekilde kes. boyu da uzunsa onu da kesebilirsin. arkasına da yatay ya da dikey kesikler atabilirsin. daha modern ve hoş görünen bir tişört olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Baski kalitesi iyi degil vede sanki resmj. kesip bir atlete yapıştırmis gibi baya sade duruyor ama hediyedir emek var üzerinde o baska 😊

1|0
    0|0
  • güzel olmus benziyorda

1|0
    0|0
  • Bence gayet güzel olmuş, bana hediye etsene :)

1|0
    0|0
  • prison break mi kaldı

0|0
    0|0
  • Bence sıkıntı yok da neden t bag

1|0
    0|0
    • Bence diziye anlam katıyo karakteri kötü olsada hoşuma gidiyo

• :D Hmm anladım ben prison break i bitireli birkaç gün oluyor da bir duygulandım neyse yeni sezon yakında :)

• Güzel dizi ya ben çok fazla izlerim böyle ama bu gerçekten çok sardı beni

• Kötü değil

0|0
    0|0
  • Cope at bu ne sacmalik böyle

0|0
    0|0
  • Bana hediye edebilirsin ✌

0|0
    0|0
  • Olmamış

0|0
    0|0
  • Sapıksın belli ki bir tek bu adamın tişörtünü bastirdiğina göre😀

0|0
    0|0
    • Sapiklikla ne alakasi var abi? Hediye edicemdiyorum kendim icin degil Zaten neyin kafasiniyasiyosun ben anlamiyorumki

• kalitesiz onlar ya hazır alsaydın

0|0
    0|0
    • Zamanim yoktu mecburen bastırmak zorunda kaldim internettrn alsaydim kargoyu bekleyemezdim

• Kollarını güzel bir biçimde kesip, spor bir atlete çevirebilirsin.. Bu şekilde berbat görünüyor

0|0
    0|0
  • Yok Knk güzel niye çöpe atıyon

0|0
    0|0
  • Stat girişlerinde satılan 5 TL lik T SHirt ler gibi olmuş

0|0
    0|0
  • Baktım Çıktım..

0|0
    0|0
  • cok kotu cope at

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi ya bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...