Bu sitenin üyeleri neden bu kadar tartışmaya aciz durumda :d?

Az önce kendini bilmezsin biri bence yazmış okudum bende yok işte kadınların sır saklama oranı yalan söyleme falan saydırmış çoğu yanlış dedim senin doğman gibi dedi engelledi beni niye bu sitede bu kadar tartışmaya yoruma aciz insanlar var laf koyduğunuzu sanıp engellemeyin biraz öz güven sahibi olun :dd

0|1
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Laf yemeyi kaldıramıyor bazı dangalaklar

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Engel onlar için büyük bir kurtuluş olsa gerek.. Engellemekle mutlu oluyorlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Valla tartışacaksan yanlış site burası 😆 denk geldim bende birçoğuna 😆 komik insanlar. Aslında engellemeyi kaldırsa site yönetimi iyi olur.

0|1
    0|0
  • İçinde kalan buraya soru açıp bunları yazıyo :D

0|0
    0|0
  • Site 18 yas alti kendini hakli goren dar beyinciklerle dolu. Kafalarina gore dogruyuz diye bence yaziyorlar soru soruyorlar cvplari gormekten korkuyorlar. Bir soru cvp sitesinde engel sacmaligi

0|1
    0|0
  • Başıma çok geldi.. Meziyetsiz ve yetersiz insanlar onlar. Umursamaya bile değmez.

0|0
    0|0
  • Bence çokkk haklısın benimde daha önce başıma geldi...:)

0|0
    0|0
  • Ürkütmüşsün garibimi...

0|0
    0|0
  • ego savasları

0|0
    0|0
  • Oyle durduk yere engel atan cok var

0|0
    0|0
  • trolluk ıcın gelen cok

0|0
    0|0
  • Ozguvenim yerinde çok şükür

0|0
    0|0
  • aynen öyle

0|0
    0|0
  • hepsi işssiz ondan :D

0|0
    0|0
  • Burasi kosullara gore uyeligin oldugu bir yer degil.. yani her cesit insan olabilir..

0|0
    0|0
  • ülkede insan kaldı mı ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😂 😂 bunlar böyle işte. 😂 😂

0|0
    0|0
  • İnsanlar tartışmayla yargılamanın farkını anlayamıyorlar. Anlasalar zaten sitede engelleme butonu olmazdı. :)

0|0
    0|1
  • Çok haklısın ozguvensiz insanlar burdalar zaten asosyal sosyal hayatları olmayan hiç arkadaşı olmayan çalışmayan işsiz insanlar burda artist kesiliyorlar sen cevabını vermişsin ya ona bak canım boşver 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...