Büyü yaptırdım sevgim biter mi?

3 yıllık sevgilim beni bırakıp başkasıyla birlikte oldu. Bende büyü yaptırdım ve tekrar o kızı bırakıp bana döndü. Şimdi bana bağlı ve hicbirseye hayır demiyor. Ama bu ileride ona karşı duyduğum sevgiyi etkiler mi?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• kaçl ira verdin bu işe? iyi yapmısın bişi olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• O şu an sana aşık değil. Sadece girdiğin günahın sonucu olarak sana kölelik yapıyor. Asla seni sevmeyecek. Sen de egonu tatmin edemeyeceksin. Yazık büyüye srılacak kadar acizmişsin.

2|0
    0|0
  • Büyücüler ne bir insanı diğerine sevdirebilir ne de nefret ettirebilirler. Allah bu salahiyeti kimseye vermemiştir. Büyü ve büyücülük İslâm'da yasaklanmıştır. Kur'an-ı Kerîm'de büyücülerin iflah olmayacağı (Tâhâ, 20/69) belirtilmiştir.

1|0
    0|0
  • Allahim yarabbim yardim et bize Adamlar hiperAtom gelişjirdiler. Saatte 200 kilometre gidebilen savas tanklari ürettiler. Biz nerelerde kaldik Yarabbi

0|0
    0|0
  • Allah kabul edecekmi bakalım

0|0
    0|0
  • Büyü kime güzellik getirmiş ki sana getirsin. Allah herkesin hak ettiğini verir sen merak etme.

0|0
    0|0
  • obur tarafda seni güzel günler bekliyor

0|0
    0|0
  • Çok acizsin. Yaptığın alçaklıktır.

0|0
    0|0
  • A:sd. aS :D buyu yok ianamayın söle saçma sapan seylere

0|0
    0|0
  • nasıl yaptılar ki

0|0
    0|0
  • Büyü yapanında yaptıranında annesini asmak lazım

0|0
    0|0
  • İnsallah suratına kezzap döker

0|0
    0|0
  • oha öyle bişey var mı nasıl yapılıyor?

0|0
    0|0
  • Sus kopegi yapmissin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Büyüyü böyle şeylerde kullanmayın ya bildiğin insanların mutluluğunu önlemişsin. Mutlu olamayacaksın.
    Umarım trolsündür.

0|0
    0|0
  • Gercek mi bu

0|0
    0|0
  • sende hiç mi gurur ve şahsiyet yok.

0|0
    0|0
  • Ne ma*yak insanlarsınız siz öyle..
    Allah sizin gibilerden bizleri korusun.

0|0
    0|0
  • Büyü yaptırdın?
    Ne zaman kime hangi akılla?

0|0
    0|0
  • Şuanda sana aşık değil öyle hissedio gariban. Sende ölünce ilk önce kabir azabını tadacaksın sonra cehennemde yanacaksın. Şimdi yalandan hayatının tadını çıkarabilirsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...