Kadınların Bunu Bana Alacak Kimse Yok Mu Diyerek Söylenmeleri?

Burada bir çok KS sorusunda gördüm sonra biraz şöyle çevremde var mı diye düşündüm harbi harbi var...
Neden bunu sorarlar ki? anlam veremedim?
''Bunu bana kim alır? ''
bunun altında yatan düşünce nedir?
Sürekli isteklerini birileri yerine getirdiği için mi?
Daha art niyetli düşünürsek Millete geçimini yıkan kişiler mi?
Nedir yani olayın iç yüzü?
Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar , özellikle bayanlar fikirlerinizi söyleyin...

Güncellemeler:
güncel...

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazı hemcinslerim bir erkekle dışarı çıktığında -bunun sevgilileri olmasına gerek yok arkadaşları da olabilir- ödenecek her türlü meblayı onlardan beklerler. Hatta ve hatta otobüste basacakları akbili dahi erkeklerden bekler. Bu arada bunlar azınlık değil çoğunluk

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Parazit tarzı yaşama alıştıkları için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ya mesela ayıcıkla ilgili öyle sorular görmüştüm. Bence o sorunun amacı ben ayıcık çok seviyorum cümlesini herkese iletmek anlatmak :D

0|1
    0|0
    • helal olsun! güzel yorumdu vesselam :) sanırsam bu sözcüğü kullananlardan birisi olabilir misin? yani sevdiğin hoşuna giden herhangi birşeyin senin tabirinle ''ben bunu çok sevdim '' diye ilanını yaparmısın? :)

• He ya sonrada diyolar abaza

0|1
    0|0
  • Parazit parazit takılıyorlar bırak😄😄

1|1
    0|0
  • Bende hic anlam veremiyorum.. bende bayanim ama böyle bir kelimeyi kullanmam. Bence baskasindan gecinen asalaklar bunu soyler sadece..

0|1
    0|0
  • Kimisi şımarıklık özentilik kisindede çıkarcılık bence

0|1
    0|0
  • Sevgilisine annesin veya babasına duyuru yapıyo olabilir

0|1
    0|0
  • Şu yaşıma geldim bir erkeğe bir tane bir sey aldırmadım. her seyimi kendim aldım.

0|1
    0|0
    • Size ithafen birşey söylemedim , çevrende vardır elbet.. Neden yapıyordur peki bunu?

• :/ paranı yiyen mi oldu.. üzücü aslında dediğiniz gibi insanlar gerçekten kötü, düzgün insanlar riyekar olmayanlar bunları tanımak dost olmak günümüzde çok zor...

• Aynen öyle maalesef..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...