Sadece müzik dinleyen, konserlere giden, yürüyüş yapan 20 yaşında bir genç, yanlış yoldamı?

Arkadaşlar, erkek arkadaşım gün boyu heavy metal başta olmak üzere farklı müzik türlerini, albümlerini durmadan dinliyor, konserleri takip ediyor ve sıcak havada bile kilometrelerce yol yürüyerek farklı yollar keşfederek mutlu olduğunu söylüyor. Kitap okuma alışkanlığıda var, D&R mağazalarından çıkmıyor.
Okul durumunu soracak olursanız, liseden mezun oldu fakat ygs lys puanları hiç iyi değil. Yani anlattığım kişilik özelliklerine göre içi (ruhu) boş birisi mi? Gerçekten bilemiyorum..
Gelecekle ilgili planı yok, üniversite ne olacak bilmiyor, düşünmüyor.
Arkadaşlar, görüşleriniz nedir? Ne yapabilirim, sevgilim yanlış yoldamı?

Güncellemeler:
Başlıkta "sadece" diye yanlış yazmışım.
Genelde müzik dinliyor, sevdiği şarkıcıların konserlerini takip ediyor ve çoğu zaman durmadan yürüyor

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle birine yorum yapmak doğru olmaz, yakınında olunca anlarsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Ruhu boş değil ama tek yönde dolu biri gibi. Bir iş yapıyorsan tek bir konuda uzman olmak iyidir, ama iş yaşamaya gelince dolu dolu yaşamak, hem imkanları hem de ömrü dolu bir şekilde değerlendirmek en güzeli.

0|0
    0|0
    • Kişilik özellikleri iyimi yani?
      Mesela sigara gibi şeylerden nefret ediyor, akşama doğru hergün en az 5 kilometre yürüme alışkanlığı var. Sağlığını düşünüyor ama gelecek planı falan yok, yani birazda asosyal. Ne bileyim ya of

• Onu nereden bileyim. Bir insan rock müzik seviyor diye iyi ya da kötü diyemem ki. Ama mesela kolbastı seven adamla muhatap olmam, üzülürüm daha çok, suriyeli gibi görüyorum. 😂😂

Diyorum ya, kendi hayatını kuracak bir şeyler yapıyorsan sorun yok. Hiçbir şey yapmayıp, kendine bir hayat kurmayıp bütün gün müzikle vakit öldürüyorsan bir sorun var demektir. Aradığını bulamamışsındır belki. Kitap oku bence. Distopyalar ilgini çekebilir.

• Aklı başına zamanla gelir sorarsan yaptıkları yanlış mı bir yere kadar yanlış değil güzel ama dediğim gibi zamanla gerçek hayatla yüz yüze gelecek

0|0
    0|0
  • konserlere gitmesi yanlış, heavy metal yanlış ve pişmanlıktır, işi gücü yoksa ve işsizde daha kötü

0|0
    0|0
    • Heavy metal yanlış mı nasil bir cahilsin sen kardesim

• Aynı zamanda Rob Halford, Lady Gaga ile düet yapmak istediğinide söyledi.

• Günlük hayatından bir fotoğraf scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/.../...73141013_n.jpg
      Bumu sert adam yani :D
      Sahnede farklı bir kimlik oluyor tabii.

• Aşka bişey yapmıyor mu

0|0
    0|0
  • Ne alaka..

0|0
    0|0
    • Ne, ne alaka? Konuyla ilgili görüşünü açıkla lütfen.

• Değil ama geleceğini düşünmüyorsa sadece anı yaşıyorsa sorun olabilir. Biraz çeki düzen vermesi gerek açıkcası.

• Yoo niye yanlıs olsun

0|0
    0|0
  • niye yanlış yolda lsun diğer bir çok kızdan doğru yolda

0|0
    0|0
  • Sevgilin cogu insandan farklı ve boş olmayacak kadar akıllı merak etme, eğer onu sevmiyorsun onunla. anin tadını çıkar ve tavsiye heavy metal dinlemelisin, onun sevdiği şeyleri dinlemeyi araştırmayı dene buraya yazarak rezil etme

0|0
    0|0
  • En guzel yolda bana gore.. dunya s2ine minare popona

0|0
    0|0
  • Namaz niyaz?

0|0
    0|0
  • Amaçsız insan boş insandır

0|0
    0|0
  • İyi yapıyor

0|0
    0|0
  • İşe girsin.. adam olsun ona söyle

0|0
    0|0
  • gelecek sıfır

0|0
    0|0
  • yanacaksıın

0|0
    0|0
  • tadını çıkarmalı. yol iyi yol ama ilerisi de önemli tabii

0|0
    0|0
  • böyle biri zengin degilse seninle bir ev geçinderemez zaten ama kendi aç karnını doyurur ancak. bir baltaya sap olmazsan senden ayrılcam de geçindiremicek durumdaysa

0|0
    0|0
  • evet yanlış yolda geleceğe dair planı olmayan, hayalleri olmayandır.. o hippi kafasınd ayaşıyor öylelerinin sonu işsiz güçsüz dolaşmak işportacılık yapmak parası olunca sigara ve bira içmek olmayınca ısmarlatmak.. sakal ve saç uzatır kirli giyinip kirli dolaşır.. herkes metal dinleyebilir ya da istediği yere yürüyebilir bunda kötü bişey yok.. ama hiç bir amacı olmaması kötü.. yani bu dünyaya sperm atığı gibi gelmiş olur resmen

0|0
    0|0
    • Sigara içmiyor hatta bira gibi seylerden nefret ediyor
      Sağlığını düşündüğü için hergün kilometrelerce yol yürüyor

• Ama ben ayrılmak istemiyorum ki, beni çok seviyor ve kötü birisi değl. Çok iyi kalpli

• Neyin pesindesin sen kapat konuyu 😊😂😁 bir oyle bir boylesin

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• sıkıntı sanırım gelecek planı olmaması? mutluysa eğer onun doğru yolu budur herkes köle gibi çalışıp bazı kriterlere göre belirlenmiş bir yaşam sürmek zorunda değil. kim nasıl mutlu oluyorsa o şekilde yaşamalı öncelikler buna göre belirlenmeli bu bir insanın boş olduğunu göstermez.

0|0
    0|0
    • Peki nereden para kazanacak?

• Ya üniversite okuma planı yok, onun için dedim.

Öyle rastgele bir işte çalışamaz, çok hassas birisi.

• herkes kendi tercihlerini yaşar endişeleniyor olman güzel elbette ama bunu boş bir insan mı diye sormak yanlış insanlar okudukları okullara ve statülerine göre boş ve dolu olmazlar çünkü. eğer. çalışabileceği bir iş bulamazsa da hazırlanır bir üniversiteye girer. ki bu hayatta çok çeşitli meslekler var kendine göre bir şey bulur nasılsa

Yükleniyor...