Alo 185 şikayette bulunurken neden isim soyisim istiyor?

1 haftadan beri sürekli öğle vakti suyumuz kesiliyor. Bölgede arıza nedeniyle internet sayfasında kesilen yerler yazarken bizim mahalle yazmıyor. Hal böyleyken arıza hattını aradım ve bana oturduğum yeri, bloğu ve adımi soyadımı söylememi istediler. Güvenlik nedeniyle istediklerini anlıyorum ama şikayet eden vatandaşa çözüm bulmak yerine neden kimlik bilgileri isteniyor ki? Hem numara da kayıt altına alınıyor?
Bu arada bizim burada arıza bile yokmuş su kesintisinden haberleri de yok. Böyle saçma birşey olabilir mi? Gidip ben mi kestim de böyle saçma birşey söyleyebiliyorlar. Çıldıracağım yakında😡😑😣

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha sonra dönüş yapmak için filan olabilir devlet kurumunda nereyi ararsan istiyorlar geçen bimere yazdım bütün kimlik bilgilerini istediler.

0|0
    0|0
    • Biliyorum meb'te de böyle ama gel gör ki muhtarlık gibi yönetilen belediyenin ayrıntısıyla bilgilerimi öğrenip arızayı biz bilmiyoruz demesi sinirlendirdi beni😕

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam bende isterim belki babam ariyür belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Serfsz bunlarbya it iti isirmazki kimi. kime sikayet wdiyosun nere bakiyo. szin belediyeye

0|0
    0|0
    • Güya "büyükşehir" belediyesi. Her yaz özellikle Ramazan'da böyle yapıyorlar.

• Binadan birileri oynuyor olabilir mi peki su vanalari ile? Bu benim başıma geldi de...

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ya yan apartmandan da durum böyle. Her Ramazan yapıyorlar bunu😕

• Baktım şimdi
      Arguvan ve Hekimhan CHP
      Diğerleri Akp imiş
      Bir tane de BBP var galiba

• Zihniyet Hâtun zihniyet
      Tabelanin hiçbir önemi yok

Kızlar Ne Diyor 1

• vermeseydin soyadını açık adresini

0|0
    0|0
    • Vermedim ismimi soyismimi. Sadece oturduğum sokağı biliyorlar.

Yükleniyor...