Üç kuruş para ile geçinmeye çalışanların, milyonlar kazananları akıllarınca ti ye almaya çalışmaları sizce komik mi?

Dönem dönem karşılaşıyoruz sosyal medyada akıllarınca dalga geçilen şarkıcı, futbolcu, manken vs gibi karakterleri.

Bu aralar da Ozan Tufan revaçta. Sürekli herif ile ilgili capsler dolaşıyor ortada, dalga geçmeye çalıştığı kişi yıllık milyonlar kazanıyor ama bizim asgari ücretli vatandaşımız, bu herif hakkında caps hazırlayıp sözde eğleniyor.

Açlıktan ölüyorsun, milyonluk adam ile dalga geçmeye çalışıyorsun?

İnsanların bu denli boş, salakça şeyler ile uğraşıyor olması sinirlendiriyor beni.

Not: Ne fenerliyim, nede ozan ı severim. Bu aralar gündemde o var diye örnek verdim.

Güncellemeler:
Olay para değil, kimse burada fakirler ölsün demiyor. Olayı bam başka yerlere getirmeye hiç gerek yok.

Dalga geçmek istediğiniz insan hayatını yoluna sokmuş, siz de bunlar ile uğraşmak yerine hayatınızı yoluna sokun diyorum.

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eleştirilerinizde haklısınız. Ağlanacak halimize güldüğümüz bir dönemi yaşıyoruz. İnsanlarımızı yeterince eğitemediğimiz, onları bilgi ve kültür ile donatamadığımız için anlamsız eleştirilerde bulunup, saçma hareketler yapıyorlar.
    Eleştirmek hepimizin hakkı. Mizahı ben de severim ama bu kadar kalitesiz ve gereksiz bir şekilde yapmak durumun açık kanıtı.

0|1
    0|0
    • Sonunda mantıklı biri çıktı, insanların birşeyin farkına varması için içinde olunan durumun nasıl göründüğüne dikkat çekımeye çalışıyorum, şu görüşlere bakar mısınız. Fakirler ne yapsın diyorlar, onu mu diyorum sanki ben

• Evet, bende yorumları okuyunca hayal kırıklığına uğradım. Tablonun ne kadar kötü olduğunu gösteren yorumlar.
      Maalesef ne demek istediğinizi bile anlamamışlar.
      Bu bana kör birine renkleri anlatmayı denemek gibi geldi. Karşınızdaki kişiler bu durumun yanlışlığını anlasalardı sizinle tartışmak yerine başta caps'ler olmak üzere bir çok konuda kendilerine çeki düzen verirlerdi.
      Çok acı bir tablo.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 10

• Ruhunu paraya satmış biri daha :D Bunun para ile ilgisi yok sen o kısma önem verdiğin için bu şekilde sorma gereği duymuşsun. Televizyona çıkan 3 kere hacca gidem aha dayıya sor ya da telefonlarda bir ara moda olan oğlum bak git ile de eğleniyordu insanlar onlar da mı milyon dolar kazanıyorlardı?

0|0
    0|0
    • Herşeyden önce hakkımda hadsiz hadsiz konuşma.

İnsanlar ile dalga geçmek yerine dönün hayatınıza bakın diyorum.

• Demogoloji yapmaya gerek yok 3 5 kuruşla geçinen demek fakir demektir. Hayatını yoluna koymak demek varlık içinde gezmek demek değildir ayrıca. Neyse doğru bir konuya değiniyim derken yalnış konuşmuşsun kardeş. Ben sadece Ozan Tufan değil bütün milli takımı yerdne yere vuranlara karşı savundum onları 3 5 kurusla geçinmeye çalısıyorum ama bende haberin olsun.

• Fakir demek ayıp değil, fakir olunduğunu söylemek te. Ben gidip saçı başı ile oynamasını, milli takımdaki kötü performansını eleştirilmesini söylemiyorum. Neden gidip adamları eleştiriyorsunuz demiyorum, ben de eleştiriyorum ülkenin bir dünya parasını alıp birşey beceremiyorlar.

Ben herifin görüntüsü ile ilgili yapılan caps ve yorumları söylüyorum.

• Mizah beyin ile yapılan bir şey olsugundan

1|0
    0|0
  • Bunu yaparak eğlenen adam mutluysa hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşabiliyosa seninde bunu sıkıntı yapmana gerek yok onun adına sevin seni germesin bu dert

1|0
    0|0
    • Hayatını kendinden iyi durumda olanlar ile dalga geçtiğini zannederek geçiren fakat kendi durumunu düzeltme adına çaba göstermeyen birileri için sevinmem. Beni gerdiğinden değil, babamın oğlu değil hiçbiri.

• Herşey para değil
    Asgari ücretli nasıl eğlenmeli anlatsana biraz

0|0
    0|0
    • Fakirler ölsün gibi birşey demedim, Bir başkası ile dalga geçerek olmadığı kesin.

• Sende o capslere bakacak zamanı bulsuysan sende onlardan birisin öyleyse.

0|0
    0|0
    • Açıp capslere bakmıyorum, facebook sayfasında gezerken karşıma caps çıkınca kaçayım mı?

Onlardan biri olsam böyle bir ikaz mahiyetinde soru sorar mıydım?

• Calıstiginiz derken? benim boyle birseyden haberim bile yok soru tarzin yanlış keşke boyle sormasaydin demek istiyorum sen başka yerlere cekiyorsun.

• Ben zenginleri yüceltmeye çalışmıyorum, burada bu soruyu gören bir zengin gelip bana yardım da etmeyecek. Sadece kötü koşullarda yaşayan kişilerin bunlar ile uğraşmak yerine kendine çeki düzen vermesi adına yaptığım bir paylaşımı döndürüp benim para manyağı olduğumu idda edilmesi hoş değil. Olay sadece bu

• Seni niye gerdi ki

0|0
    0|0
  • asgari ücretlileri küçümseyen bu yazdığın cümleleri , sosyal medya da dalga geçilen futbolcu, manken ve şarkıcı bile söylemez. ne yani bir konu da fikir sahibi olmak için, zengin olmak mı gerekir. birisi ile gerçekten değil eğlence olsun diye caps ler falan hazırlamak için , ali Ağaoğlu ya da aydın doğan mı olacağız , yanış düşünüp, yanlış yazmışsın. not... ben caps falan hazırlamam.

0|0
    0|0
    • Fikir sahibi olup adamın futbolunu, sanatı eleştirmekten söz etmiyorum. Adamların tipi veya söylemleri ile dalga geçilmesinden söz ediyorum.

• tipi ile dalga geçilmesi yanlış ama pot kırmışsa bu dalga konusu olur.

• hayır neresi komik

0|1
    0|0
  • insanları kazandığı paraya göre sınıflandırıyorsan ölçütlerinde sıkıntı var senin paralı biri yanına gelirse kendinden üstün görüp kölelik yaparsın sen bu zihniyetle

1|0
    0|0
    • Ortada bir sınıflandırma yok, durumu fakirler veya zenginler diye ayırt etmiyorum. Durumu fakirleri aşağılama olarak algılayıp bam başka yerlere götürmenize hiç gerek yok.

Sadece insanlar ile dalga geçmeyi bırakın, o adam hayatını yoluna sokmuş sizde biraz kendi hayatınıza bakın diyorum.

• ben seni çok iyi anlıyorum da sen kendini tam anlatamıyorsun haklısın aslında ama bazı yerlerde yanlışın var onu anlatmaya çalışıyorum

• para olayına hiç girmesen tamamen haklı olurdun

• facebookun kurucusu ile bile tşşk geciyoz ozan kimmiş : DD

1|1
    0|0
Yükleniyor...