Bugün geriye kalan hayatınızın ilk gününde Nasılsıniz? ?

Merhabaaaa bugün benim doğum günüm. Gecen sene yapmayacagim dediğim seyleri yine yaptım. Mesela çabuk güvendim çok sevdim sonuç pek tabi hüsran :) yeni arkadaslarim oldu yeni kirginliklarim yeni kusluklerimde oldu ama pisman degilim tecrubeliyim 1 yıl daha tecrübe kazandım. Eski yasimin benden götürdüleri yanı sıra sevdiklerimden götürmedigi için sansliyim aslında. Yeni yasimda sizlere ve kendime söz veriyorum üzülmek, güvenmek kırılmak kırmak yok. Pamuk seker balon lunapark ve haftanın 5 günü calismak var. Dedigim gibi bugün geriye kalan hayatimin ilk günü. Sizlerin bugün doğum günü olmasa bile geriye kalan ilk gününüzün nasıl olmasini isterdiniz? Mutlu günler :)

Güncellemeler:
doğum günü faslımı bir şok gelışme ile sonlandırmak istiyorum. isimsiz bir kargo geldi iş yerime neyse açtım içinden kısa bir not ve kücük prens kitabı vardı. senin gibi eğlenceli bir kıza ne alacagımı bilemedim bu yüzden benimde keyifle okuduğum seninde seveceğine inandığım bişey olsum istedim. iyiki doğdun. K... demiş. sayın K'ya huzurlarınızda teşekkür ederim iyi geceler dostlar :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı şeylere 0'dan başlamak isterdim. Yine de mutlu olmaya çalışmak lazım. Dilerim yeni yaşında hep mutlu ol, geri kalan hayatının ilk günü gibi mutlu ol. Nice mutlu yıllara! :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kırgınım

1|0
    0|0
    • Kırgınlıklar da tecrübe sahibi yapar. kalbinin kirginliklardan siyrilabilmesi dilegimle.

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...