Kapalı kızların öpüşmesi?

Dün akşam Antalya'da merkez Muratpaşa camisinin yanından geçerken yakınlaşmış kapalı bir kız ile çocuk gördüm. Aylardan ramazan, mekan cami yanıi, hanım kızımız kapalı... Bunları toplayınca bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demek geliyor içimden.. Siz ne düşünüyorsunuz bunlar için?

1|0
18|12

En İyi Kız Görüşü

• Bilinçsiz kapalilik oluyor bu.. erkek kız kapalı açık farketmez ortalık yerde bunu yapan herkes ahlaksızdır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• açık bir kızla bir farkı olmadığını..
    öpüşmenin ki herkesin görebileceği yerde mahremin paylaşılması bana göre edepsizliktir, açığı kapalısı olmaz..
    edepsizliği olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Ahlak örtüsü olmayanı, başörtüsü dindar yapmaz!!!

Her kapalıyı (özellikle süslümanları) edepli sanmayın!!!

1|1
    0|0
  • Bende bas kapali olmasi sorun deyilde bu genel bir sorun bence. Sonucta yapan yine insandir belki kapali olunca goze cok batar ama aslinda acik olupda dinini en guzel yasayanda vardir. Bence genel olarak yanlis yani yakismaz sonucta musluman bir ulke yani

0|1
    0|0
  • bir arkadaşım var aynı bunun gibi.. sonra gelir benim giyimime laf eder, orucuma namazıma karışır. Acaba hangimiz daha "ahlâklıyız"?
    (Şu an dedikodu yapmıyorum bunun için çok kez kavga etmisligim vardır)

0|1
    0|0
  • doğru diyorsun

0|1
    0|0
  • Kapalilikla değil kişilikle alakalı bir durum. Bir insanın yapısında varsa eğer bırakın kapanmayi eve zincirlesen yine yapar !!

0|1
    0|0
  • Gidip kafasından o örtüyü çekseydin😄

0|1
    0|0
  • Yani bizi pek ilgilendirmez. Bir insan öpüşmenin yanlış oldugunu düsünüyorsa kapalısı icin de acığı icin de düsünmeli. Cünkü hepimiz bir seylere inanıyoruz -inancsızlığın da bir inanc oldugu gercegi- ama hangimiz o inancı tamamen içselleştiriyoruz

0|1
    0|0
  • Bunlar denilmez bu bir, ikincisi bizene

0|1
    0|0
  • Yorumsuz kaldım :D

0|1
    0|0
  • Senle ayni seyi düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Kapalı kızlardan bir şey bekleme bence. Açıklardan daha fazla makyaj yapıyorlar ve daha edepsizler (Hepsi değil çoğu). Sonra dinciyim diye ortalıkta dolaşıyorlar.

0|1
    0|0
  • Böyle gözükürken böyle olanlarda var ama bu diğer kapalı kardeşlerimin de bu şekilde olacağı anlamına gelmiyor ki

0|1
    0|0
  • Saygisizlar dusuncesizler tamam opersin seversin ama bu toplum icinde olucak birsey degil ki

0|1
    0|0
  • Haklisin

0|1
    0|0
  • Çok çirkin bisey bence

0|1
    0|0
  • mekan ay farketmiyor ne yazıkki bazıları için

0|1
    0|0
  • Yanlış bir durum. sadece kapalı olanlar değil kimsenin bunu yapmaması gerekir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Onun kapaliligi sadece sacina yansimiz ahlakina yansimamis. ahlaksiz boyle bireyler yetismeye devam ederse ne olucak bu memleket ya valla bilmiyorum halimizi Allahin yuce rahmet ve merhametine birakiyorum.

0|1
    0|0
  • iğrençlik tabiki de.

0|1
    0|0
  • Normalde bile açık alanda yapmak edepsizlik çok abartmışlar da dinini sorgulamak bize düşmez bu durumda.

0|1
    0|0
  • başı kapalı olmayan insanların öpüşmesi normal mi yani? eğer öpüşmek kötü bişeyse bunu sadece kapalılara mal etmemek lazım. yok iyi bişeyse onunda en doğal hakkı

0|1
    0|0
    • Kötü birsey oldugundan degil. Kapalı olması kimse bana bakmasın dokunmasın anlamını taşıyor. O abazaları azdırıyor daha çok bahsedilen bu yani

• @MrsDreamer her kiz opusur hakkidir sinemada or. l yapanlar var bu kiz opuyor diye hemen konusmayin sirf kapali diye elestirmeyin opusmek normal birseydir sadece ortalik yerde opusmek edepsizliktir ne olursa olsun

• Evlidir belki?

0|1
    0|0
  • onlarin cogu azgin yaniyor zaten

0|1
    0|0
  • Kapalı insanların adını kirletmekten baska. Bir sey değil

0|1
    0|0
  • Gitseydin çaksaydın ağızına birtane

0|1
    0|0
  • kapalilar bacimdir :D

0|1
    0|0
  • Kapalı-açık fark etmez. Hepsi namussuz.

0|1
    0|0
  • İster kapalı olsun ister açık ne farkeder. Saygısızın teki

0|1
    0|0
Yükleniyor...