İnsanlara hemen değer vermek çok yanlış değil mi?

Değer verirsek üzülen biz oluyoruz bu çok kez anladım.

0|1
16|29

En İyi Erkek Görüşü

• Lan şurada herkes değer vermiş ama değer görmemiş, bunların yarısı erkek yarısı da kadın. Eee anasını satim siz uzaylılarla mı çıktınız?
    Yalancısınız lan topunuz...
    Verdim diyenlerin hepsi yalancı.
    Aşağılık insanlar. Soran sen de böyle soru sorma, milletin böyle yalanlarını okuyunca ana avrat sövmemek için kendimi zor tutuyorum!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle. Üniversitede ki hocam insanlarla ilk tanıştığınız da 100 verirseniz zamanla yanlış davranışlarıyla bu 90' a 80'e 50'ye belki de 0 a düşer. Ve harcanılan emek, zaman gözünüzden düşer ve canınız acır bir şekilde. Birisini kaybetmiş olursunuz. Eğer ki yeni tanıdığınıza 0 verirseniz ve davranışları hoşunuza giderse bu zamanla artar 20 olur 60 olur hatta belki de 100 olur. Ve bir insan kazanmış olursunuz. eğer davranışları hoşunuza gitmezse 0 da kalır. Ve bir şey kaybetmezsiniz demişti. Uygulandı mı dersen hayır bodoslama daldıyorum bu benim aptallığım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• seven zükülür

0|0
    0|0
  • Aynen oyle insanin disinai degil icinide bilmek lazim ki degeri nedir anlasilabilsin. icini de anlamak icin baya bir vakit harcamak gerekir. Erken verilen degerler elbet birinden eziyet gorme sebebidir.

0|0
    0|0
  • Önce tanımak anlamak gerekir, sonra değer verilecek insansa değer vermeli.

0|0
    0|0
  • evet yanlış sonra üzülüyoruz

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • Değer verirsin değer alamassın kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Çok geç sayılmaz, sen de hayatı kurallarına göre yaşa artık.

0|0
    0|0
  • Hak edene notunu hak etmeyene otunu veririz
    No problem

1|0
    0|0
  • benceede yanlış ama insanlardaki bu yalnızlık duygusu ve bir anda gerçek ilgiyi görünce bağlanma olayı yüzünden oluyor hepsi

0|0
    0|0
  • evet çok çok

0|0
    0|0
  • yanlışş

0|0
    0|0
  • Evet onun icin belirli kişilerle konuşurum herkesle samimi olamam :D

0|0
    0|0
  • kızlara değer veren eşşektir kızlara napsan yaranaman kızlara ndeğer verenin sonuı hep hüsran ya intihar ediyo ya da aldat6ılıyo kızlara asla değer filan vermeyeceksin.

0|0
    0|0
  • Evet 😕

0|0
    0|0
  • cokca tecrübe ettin ama ginede vazgecmedin niye cünkü iyi bir insansın o zaman üzülmeye mahkümsun

0|0
    0|0
  • yanlış hem hemen değer vermek hem fazla vermek yanlış

0|0
    0|0
  • Çok haklısın. Öyle oluyor

0|0
    0|0
  • Değer ne ki yeniyor mu

0|0
    0|0
  • evet zamana bırakmadan hemen

0|0
    0|0
  • Ewet

0|0
    0|0
  • Versen olmuyo vermesen hiç olmuyo 😄

0|0
    0|0
  • Evet öyle oluyor malesef

0|0
    0|0
  • degerı zaten ısteyerek vermıyorsun kı , sempatik tavırlarıyla senı kendıne cekıyor

0|0
    0|0
  • Sen gül olup açta senin için yanmayan bülbül utansın

0|0
    0|0
  • On yargılı olmakta öyle

0|0
    0|0
  • Yine aynısı olur hiç bir halt değişmez

0|0
    0|0
  • değer verirsen değerin bilinmez basit olarak görülürsün her zaman bir miktar geri de duracaksın ki için de kaybetme korkusu olsun

0|0
    0|0
  • evet çok yanlış kimse kimseye değer vermesin zaten... bu sitede soru sordum 4 sene çıktım ayrılalı 1 sene oldu unutmuşmudur diye herkes unuttu dedi 1 gün sonra fake hesap açıp barışmak istiyom sana bir şans daha verecem diyo lan a... kızı ben senden şans istemedim ne şerefini koydum ne namusunu koydum ağzıma ne geliyosa saydım utanmaz yüzsün herşeyi unutmuş sanki olanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor...