Sizce bu olayda kim haklı? Konuyu kapatmalı mıyım karşılığında bir şey yazmalı mıyım?

Şimdi bir kız var sadece tanıyoruz muhabbetimiz yok, twitterında duruyor sevgilimin hemde ortak arkadaşlarımızın arkadaşı. Kız benden büyük, sevgilisi de var sevgilisini ben tanıyorum muhabbetimiz vardı eskiden. Abi diyordum hatta. Neyse bu kız herkese yazan bir tip mi bilmiyorum benim sevgilimle aram çok bozuktu 3 gün önce, ayrılmış gibiydik neyse sevgilim siyasi bir tweet atmıştı bu kız da ona atlamış bir şey yazmış. İlk defa yazmıştı sevgilime de. Siyasi konuşmuşlar işte boş boş saçma salak 2 3 cümlelik bir muhabbet. Normalde sevgilim huyumu bilir yemez götü öyle cevap vermeye kızlarla konuşmaya felan. Ama şey sanmış hani bu kızın sevgilisi var sevgilisini de tanıyor zaten nolcak. Ama ben görür görmez dellendim, cünkü biz ayrıyken yapılıyor, bir de ne olursa olsun yapma dediğim şeyi bilerek yapıyor. Ben sinirlenince gözü dönenlerdenim, o sinirle direk kızın sevgilisine mesaj attım. Sevgilime de görürsün sen beni çiğnemek nasıl oluyor dedim. Dedim ki "O sevgiline söyle bir daha benim sevgilime tek kelime dahi yazmasın ayağını denk alsın gerisine karışmam" dedim. Karşılık olarak tamam merak etme uyarırım felan dedi bana o abi. Kız da o sıra yanındaymış, okumuş görmüş. Çok sinirlenmiş. Ortaya bir tweet atmış "Babama şikayet eder gibi beni sevgilime şikayet ediyor derdin neyse gel benle konuş sevgililerinize net kullanmayı yasaklayın" yazmış. Sevgilim de kavga etmiyim olay büyümesin diye mesaj atmış. Problem ne demiş, o da anlatmış yok benim kardeşim yaşında yazılan ortada biz zaten güldük geçtik sevgilimle ama işte tehtit etmiş gelsin benle konuşsun nie şikayet ediyo demiş. Sevgilim de yaşanan bu tatsızlık için kusura bakma özür dilerim demiş. O da senin sucun yok işte kardeşim konuyu kapatıyorum tamam bilmem ne iyi akşamlar demiş. O da anlayışın için sağol demiş. Ya dedim sen pısırık mısın salak mısın dedim. Yok işte kim olsa aynı şeyi yapardı felan diyor. Ben hırsımı almadım o tweet olayını görmedim silmiş sonradan duydum benim öyle bir şey yazmam lazım ki kudursu

Güncellemeler:
Bakın saçma felan değil bana göre ben aşırı takıntılı sinirli ve kindar biriyim dua etsin bir şey yapmıyorum sadece ortaya çok güzel bir tweet atmam lazım asıl rezillik kim o görsün

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aklında kalacağına yapmışsın bence bu iyi ve senim kişiliğin böyle ise bunu yapman normal... bak karşı tarafın sana alışmasını ve korkmasını sağla bence ve hep o düşünsün lan bu bir delilik yaparmı diye... ve uzatmalı uyarı gereksiz olmuş direk kıza yaz hayırdır diye? Oda anlar susardı sanırım... bizim oğlanda gevşek hemen niye eriyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kızım varya aferin sana !!! Valla aynı ben !!!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o kadar çok uzun yazmışsın ki bence herkes haksız

1|0
    0|0
  • Boşluk nedir ne değildir nerede kullanılır enter tuşu ne işe yarar üye olmadan önce bir okutun.

0|0
    0|0
    • Ahah canım gönül isterdi ancak 2000 tane harf yazma hakkı veriyor bu site.

• Hiç okumaya gerek yok en iyisi konuyu kapat sen

1|0
    0|0
  • sevgilin hiçte pısırık degil ne alaka ya :D

0|0
    0|0
  • cok dertlisin cook eig sec sene

0|0
    0|0
  • Anladığım şey
    " Sevgilim "
    :D

0|0
    0|0
  • işsizlik yapıp okudum da iyi ki sevgilim yok dedim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gözüm kör oldu şu an. bir özet geçip günceller misin, o zaman okurum

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın olsam seninle birlikte olup olmamayı tekrar gözden geçirirdim eleştirmek için söylemiyorum olgunlaşamamışsın 14 15 yaşındaki kızlar gibi davranmışsın düzelmen gerek

0|0
    0|0
    • ya ben ne diyorum sen ne diyosun ben kızın yazdıgı yazıya karşı bir şey yazmalıyım diyorum..

• harika bir kızsın

• Sen de öylesin teşekkür ederim ben de bir zamanlar senin gibi düşünmeden hareket ederdim boşver o kızı değmez

• kusura bakma senin dengesizliğin bu anladim bende cok kıskancım ama kiza katılıyorum bana ulaşsana sen ya sevgilimi aramak ne

0|1
    0|0
    • aramadım mesaj attım. ayrıca bilmiyorum kızı ben takip etmiyordum yani kıza ulaşana kadar gittim direk o sinirle hıp hızlı ona yazdım. ki ben birini 3 kere uyarırım ilki böyle kücük kücük başlar 2. orta kuvvet 3 de...

• ama şey yazmış kız "sevgilinize neti yasaklayın" bu lafa sinirlendim bunla ilgili laf sokasım var :d

• e sen bilirsin içinde kalmasın o zaman

Yükleniyor...