Özgecan Arslanın katil zanlısının katli?

Özgecanımızın katil zanlısı supi ceza evinde bundan aylar önce Adana kapili ceza evinde (Silahla) katledildi

#sizce bu silahin hapishaneye girmesi Hapishanelerin bir acığımı yoksa (Devlet) destekli bir infazmı bu?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Baş gardiyan izniyle girmis ve cezaevi müdürü bir zat kendi sokmuş içeri öyle duyumlar var..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• tecavüzcüler ve sapıklar cezaevinde hakettikleri gibi ceza görürler zaten kim bilir hangi zenginler mafya babaları içerdedir zenginsen bir yolunu bulursun hadş bulamadın bıçakla bile öldürürler o yüzden tecavüzcüler içerde uzun kalamaz

0|0
    0|0
    • Sanki girmişgibi konuştunuz

• sence benceli konuşmayı bırakalım bence ben bildiğimi iddia ediyorum sen tahmin yürütosun benimm babam cezaevinde kaldı yıllarca cezaevlerine mahkemelere gel git yaptım ayrıca hukukla iç içe bir bölüm okuyorum ki bu ülkede adalet filan da yok mahkemeler bile bağımsızlığı yitirmiş durumda ayrıca hiçbişey bilmesen bile bu konularda tartışmalar yapılıyor filmlerde dizilerde bile işliolar bu konuları orlardan bile fikir edinebilirsin

• kes sesini kodumun cahili. benim babaö bir şey yapmadığı için sırf fetonun yandaşlarını içeri attırmak için onların da yandaşçıcı olarak gösterebilmek için rastgele seçilen 25 kişiden birisiydi. beyinsize bak ya. bu ülkede adalet filan yok mahkemeler anaysada bağımsızdır her ülkede bağımsızdıre ama bu ülkede bağımsız filan değil savcılar satılık hukuk okuyan biri olarka diyorum bunu. ayrıca tecavüzcülerin ve sapıkların cezaevinde öldürülmesine de zerre üzülmüorum buna üzülüorsan sen de bu yobazlardan ve akılsızlardan birisindir. insanlar hakkında bilgin yoksa fikrind e olmasın anansını siktiğimin orosğpu çocuğu seni sen kimsind e benim babama laf ediosun kaltak

• Mantıken düşünelim o cezaevinde o sekilde imkanlari saglayarak bu fiili yapmak bence devletin işi çok iyi oldu ama bu kurtuluş oldu resmen çok hafif şekilde geberdi.

0|0
    0|0
    • Evet bencede ne güzel işkence ediyorlardı orda cürüyüp gidecekti ama hata şurda mezar bulunamaması bu insanların cahiliyi iste o artık bir oluydu artik allah ile arasinda hesap basliyacak ama bizi kiler gomdurmedi bile adam kac gun acikta kaldi bu kotu iste cahillik din cahilligi

• yani ölüydu sonuçta aynen dediğin gibi ama bu insanların din anlayışı dahaa dogrusu dini yanlış anlayışlari.. hepimiz nefret ettik toplumun psikolojik belirtisi böyle oldu demek ki

• Ne farkederki adalet yerini bulmus

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hapishaneye silah sokmayı zor bişey mi sanıyorsunuz siz anlamadım. İsteyin bazuka sokarım. O kadar beslediğimiz var içeride.

0|0
    0|0
  • hapishanelerin açığı hatta bilerek göz yumuyorlar diye duymuştum

0|0
    0|0
  • Adana da daha önce Adliyenin içinde adam vurdular sence cezaevine silah mı sokulmaz orada :)
    ayrica devletle alakası yoktur bunun

0|0
    0|0
Yükleniyor...