Gerceklik uyandiran ölüm, geri alinmiyacak bir zaman yasiyoruz yasamasinada ama nasil? Ölüme inaniyoruz cünkü icinde yasiyoruz telaş ediyoruz kime neye nasil niçin!!
Bizim hazirligimiz nereye sabah uyanip işe gitmek için mi, yoksa öglen saat 13:30'da kadıköy'de arkadasimizla bulusmak icin mi? Evet bende hatırlıyorum ölümü bende biliyorum sanki toprak altında mi kalicaz bitti demeyle bile bitmiyor Şu an yasadiklarimiz, sence ölünce bitcekmii?
Gülümseyen çicek yarin ölüyor, hazir vakit varken tomurcuklari toplayalim..

1|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Olum yasamaktan daha gercek cunku yasam andan ibaret anlik haz anlik uzuntu ama olum ebedi gerceklik ve sonsuzluk insanlar oldukten sonra yasam var mı diye tereddut ederken yasadigi anin hic olusunu kavriyamiyor olum olmasa yasam bu denli tatli olmurmuydu o halde yasami allaha teslim olarak gecirelim ve akisina birakalim hayati

0|1
    0|0
    • En güzel Teslimiyet Rabbimizedir. Akışına birakalimda akmayalim durmasini bilelim akarkende beyaz akalim bulanmayalim sasmayalim.. bile bile Şu an yasarken keskelerimiz var iste gercek bir baslangicta keske olmucak cunku herseyi gercekliyle yasicaz... ya Ömer Bu insanlar ahiretin bu kadar güzel oldugunu bilseler dünya malından vazgecerler.. bir hadisi serif

• Rabbimiz sasirmaz hep sasirtir sen birakmasanda akisina bir yaprak gibi savurur seni saga sola debelenirsin ucacagini bile bile

• Dogru yola gelmen icin o gonderir sen anlamazsan yine gonderir ve yine ve bekleyise gecer gelir diye ben benim benligimi unutmadigim surece yarinida bilirim gecirdigimide. Sen sasirma olur mu

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...