Türbanlı kızlar neden bu kadar havalı kendini beğenmiş?

arkadaşlar kapalı bayanları din inanç bakımından en çok savunan ve destek olan biri olarak beni bile artık kendilerinden soğuttular normal başı açık bayanlara bakıyorum çok mütevazi saygılı olurken kapalı bayanlar sizi hor görüp gereksiz terbiyesizliklerde bulunuorlar hatta okeyde kapalı bir kız çok afedersiniz anneme küfür edio bu durum türbanı din diilde moda olarak gördükleri içinmi böyle bir davranış şekli doğurdu sizin görüşleriniz nedir

Güncellemeler:
lan tamam genelleme yapıom var mı herkes genelleme yapma genelleme yapma bune lan herkes melek ya kime sorsan dürüst güvenilir ztn şeytana bile sorsan ben haklıyım der ki biz insanlara laf anlatmaya çalışıoz

0|1
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Başı açık ya da kapalı olmasıyla ilgili değil ki. Kişilik karakter meselesi. Mesela o insanlar açılsa daha mı mantıklı, makul insanlar olacaklar? Hayır.
    Ama tabi anlıyorum sizi o insanların biraz daha özen göstermelerini istiyorsunuz.
    Bir kaç insanın yaptığı bir davranışı da tüm kitleye mâl etmemek lazım ama dimi 😊

0|0
    0|0
    • beni biraz anlamışsınız saolun ama şurda ayrılıoruz bana özen göstermelerini istemiorum olay kendilerini başka insanlardan üstün görme duygusu yani sen türban takıosan bacım dürüst olacaksın çünkü sen bu kıyafete bürünüosan (maşallah) kişilik olarak da hakkını vericeksin

• Haklısınız aslında türban takan bir insan Müslüman olduğunu kabul etmiştir ve buna uygun davranışların neler olduğunun farkında olmalıdır.
      Ama günümüzde sırf moda olsun diye örtunenler , ya da aile baskısı yüzünden türban takanlar olunca böyle şeyler yaşamanız normal.
      Bunların dışında dediğim gibi ama kisliginde bu varsa o yüzden de yapabilir.

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes için geçerli olmamak kaydı ile öyle terbiyesiz karılar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bunu türbana bağlamak bana mantıksız geldi.

0|1
    0|0
    • hyr burda türbana niye bağlıyım ben farzla haşa kavgamı ediorum burda yanlış algınız var ben türbanlı olan bir kesimden bahsettim ben burda bir kişiliği eleştiriorum sen kalkmışsın farz a bağlamışsın dion hey allahım neyse saygılar

• Hepsini bir tutmamak lazım tabii ama ben de böyle pek çok kişiyle karşılaşım dini bir perde gibi kullanıyor onlar

0|0
    0|0
  • Muhtemelen moda olarak gorenler yapiyor evet

0|0
    0|0
  • şeytana bile sorsan ben haklıyım ne demek vatandaş senin 5 parmağının 5 bile bir olmazken her insanı her kefeye ne kadar doğru?

0|0
    0|0
  • Genelleme yapman yanlış..

0|0
    0|0
    • genelleme yapmıorum benimde akrabalarım var ama sizin büyük bir kesiminiz o yöne doğru gidio sen iyisindir eyw ne güzel ama benim senin o genele hitap etmediğin düşüncelerini takdir ederim

• Off bıktım su genellemelerden. He öyle.

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma bence

0|0
    0|0
    • ben yaşım ve aldığım eğitimle beraber genelleme yapacak kadar boş bir insan diilim ki bunu genelleme yapmıorum ama cümlesiyle desteklememişim sorumu

• Yazik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• beş parmağın beşi bile bir değilken hayla genelleme yapan eşşekler var.

0|0
    0|0
    • genelleme yapan biri olmadığımı belirtmek bile istemedim kelime israfı olmasın diye ama gelde anlat öküze

• ztn yaptığımız ilk şey hakaret şaşırtmıo beni yurdum insanı

• evet evet hakeretler, genellemer işte yurdum insanı. ha birde şeyi unuttum kabullenmeme o da süper çok yaparız. ;)

• Artik moda oldu

0|0
    0|0
  • İki rekat namaz kiliyolar birde turbanlilar ya evrenin örnek dişileri saniyolar kendilerini 😒

0|0
    0|0
  • Çoğu öyle. Kendini bir şey sanıyor.

0|0
    0|0
  • Dedi : Baba moda moda - kahtalı mıçı

0|0
    0|0
  • okeyden sonrasını okumadım. trolmüsün nesin

0|0
    0|0
  • genelleme yapma bence ne alaka