İliskide Mahrem-namahrem mevzulari! Kizlar/erkekler -Baylar/bayanlar içten samimi dürüst cevaplar bekliyor KS ahalisi?

Sevgiliniz / partneriniz / nisanliniz / esiniz
Sosyal medyayi / sanal alemi artik kullanmayalım veyahut kullansak bile fotografimizi ve videomuzu paylasmayacagiz asla dese
Ve
Sosyal hayatimiz / çevremiz ortak tanidiklarimizdan oluşacak ve birbirimizden habersiz irtibat kurmayacagiz hele ki karsi cinslerle asla dese
Bütün kuralları kabul eder misiniz? ya da nasil hareket edersiniz?
Lütfen görüşlerinizi de kendi fikirlerinizi beyan ediniz edep ve saygi çerçevesinde.

• A/1) ortak almis olduğumuz bu karallari benimser ve harfiyen uyarim.
    56% (10)75% (3)59% (13)Oy Ver
  • B/2) bu kuralları sözde kabul ederim ancak uymaya özen gostermem
    6% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • C/3) bu kuralların kimisinde değişiklik yapariz
    11% (2)0% (0)9% (2)Oy Ver
  • D/4) bana boyle bir teklifle gelemez
    17% (3)0% (0)14% (3)Oy Ver
  • E/5) bana boyle tekliflerle gelirse herşey biter ayriliriz
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • F/6) demeye gerek yok zaten olması ve yapilmasi gereken bu
    10% (2)25% (1)13% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• mantıklı olanlarda var ama izin almak bana saçma geliyor. çocuk değiliz ki, bilgilendiririz, fikir sorarız en fazla.

0|1
    0|0
    • Ortada izin almak yok bir nevi ilişki sözleşmesi diyebiliriz.

En İyi Erkek Görüşü

• Burada sosyal medyada bir kişinin çok özeli olan biri ile ilgili özellikleri paylaşması salaklığın geçtik terbiyesizliğin önde gidenidir. Zaten insan çok yakın hayatının kişisinden gizli iş yapıyorsa da o da ayıbın önde gidenidir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Birlikte çekindiğimiz düzgün fotoğrafları paylaşmak isterim. Kurallarda biraz değişiklik yaparız.

0|1
    0|1
    • Hangi tip kurallarda ne gibi ve nicin değişiklikler yaparsin mesela?

• İşte fotoğraf paylaşma kuralı

• Dese ki sen benim inci tanemsin mahremimsin senin gül yüzünü görmesi gerekmeyen kişilerle dahi paylasamam paylasmam dese.
      Ve bu cevabindan su anlam cikarabilir miyiz: sosyal medyayi kullanirim ve sosyal medya da uygun olduğunu düşündüğüm gotograflarimizi paylasirim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Karşılıklı olacaksa neden olmasin😄

0|1
    0|0
    • Karsilikli zaten. Soru da zaten 1. çoğul sahis (biz) eki kullanildi.

• O zaman sıkıntı yok😄 Hayır karşı taraftan isteyipte kendisi uygulamayanlar var. Lafim onlara idi.

• O yavsaklari hic karistirma kardeş yoksa bitten pislikten cikamayiz. 😉☺

Yükleniyor...