İNSAN NEDEN DIŞLANIR?

uzun süre bulunduğum ortamlarda okul falan gibi hep ilk başlarda seviliyorum sonradan dışlanıyorum şu andada öyle iyice yanlızlaştım ne yapmalıyım :D

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben full dışlanıyorum. Ama istemediğim insanlara soğuk davranırım. Onlar da soğuk olmam nedeni ile dışlıyorlar

0|0
    0|0
    • Dışlanmaya alıştımda bazen insan konuşucak birilerini arıyo :D

• Kesinlikle. O yüzden internet arkadaşlığını öneririm. Benim vardı hiç uğraşmıyorsun sadece dertlerini anlatıyon dinliyo sısjjsjsısjjs

• O ne öyle ya :D

Erkekler Ne Diyor 2

• kötü karakterli olursa

0|1
    0|0
    • @addeniz Kardesim bendede ozguvensizlik vardi, sendede var galiba ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

• Kardesim cekingenlik gecmiste ve bugune kadar duygularin ne derece yasandigiyla alakali ortaya cikan bir sorunmuş. Bu yuzden cekingenligin hangi yollarla cozulecegi yukarda sordugum siruya vercegin cevaptan belli oluyor. Dedigim gibi yanlis cevaplarsan verilcek tavsiyelerde sende işe yaranmaz. Gecen gun yazdigim yaziyi oku ve soruyu en dogru sekilde anlayip cevapla kardesim.

• Ortama ayak uyfur

0|0
    0|0
    • Yapmacık hepsi bu aklıma geldikçe konuşasım gelmiyo hiçbiriyle

Yükleniyor...