Hiç tanımadığınız birisiyle dertleşmek istediniz mi hiç?

bir kez olsun tüm acılarınızı tekrar tekrar sermek istedinizmi bir başkasına?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün metrodan indikten sonra yaklaşık 6 7 kilometre boyunca 5 10 metre onumde yürüyen kızla dertleşmek istedim. Kuytu köşe sahilden yürüyordu hem neden o kadar yürümüştü ki? Benim gibi cebinde paradımı yoktu? O da mı cüzdanını evde unutmuştu? Ben bu yoldan bir kız arkadaşım tek yürüsün istemem mesela neden içenlwrin aradında futursuzca geçiyordu ki? Oda mı benim gibi kendi kendisiyle konuşuyuordu içinden? Acaba yanına sokulup selam versem yalnış mıanlardı beni? Hem farkettim ki o nereden yürürse bende oradan yürüyorum sanki onu takip edermiş gibi. Gerçekten sormak istiyorum nereden çıktı bu kadar yolu pek tekin olmayan bir yerden yürümek? Cidden sprmak istedim ama konuşacak takatim yoktu. Kendi sorunlarımla boğuşuyordum içimden. Hem ben niye bu kadar yol yürüyordum ki? Utanmam pat diye girerim otobüsün kapısından ya akbilim yok nakitimde bu seferlik böyle yolculuk etsem söz iki kere basacağım herhangi bir belediye otobüsüne diyebilecek bir adamım çekinmem ama neden yürüyorum. Hem ben neden yalnızım ki sıkıntım var bir telefon açsam aslında şafak, ömer ve ahmet dahi arabasıyla gelir alırdı beni hem sıkıntımı dinlerlerdi. Off hep aynı adamlara aynı sıkıntılarımı anlatsam ne olacak ki? Anlamalarını bekşiycem ve yinw anlamadıkları için üzülücem. Acaba şu kıza bir selam versem mi ya hayırdır dertli gibi duruyorsun desem o anlatsa derdini sonra benimkini sorsa bende ona anlatsam. İkimizinde anlaşılabilse bile bir yabancıdan beklentimiz olmayacak ve belkide kafamızı rahatlatacağız. Amaaaan saçmaladım yine hem farkettim ki varmak istediğim yere varmışım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sıklıkla

0|0
    0|0
  • istemedim küçük emrah gibi dert yanmak bana göre değil.

0|0
    0|0
  • Tanıdıklarımla bile zor dertleşen biriyim kaldı ki tanımadıklarımla dertleşicem

0|0
    0|0
  • Artık anlatacak halim bile yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...