En yakın zamanda utandığınız şey nedir?

Yok demeyin mutlaka vardır bir olaydan sonra utandığınız şey nedir?

En yakın zamanda utandığınız şey nedir?

0|1
11|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• bu akşam dışarda yemek yedik masadan kalkarken adamın birine bir çarptım adam nasıl bağırdı bana görmedim ama arkamda duruyormuş çok utandım sonra kardeşim girdi araya sen kime bağrıyorsun diye anam yandı oralar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yok gibi ya da şu an için aklıma gelmiyor
    Bu ne ya yerim ben bunu 😍

0|0
    0|0
  • Babama iflas ettiğimi söyleyip beni kurtarması için para bulması gerektiğini anlatırken dünyanın en büyük utançlarından birini yaşadım

1|0
    0|0
  • Senden utanmam.

0|0
    0|0
  • Yalanın ortaya çıktığı an varya, paha biçilemez

1|0
    0|0
  • Babam okulu ne zaman sorsa utanıyorum. Birkaç gün evvel de görmeye gittim ve haliyle sordu okulun durumunu... :D

0|0
    0|0
  • geçen tişörtü biraz kaldırmıştım kızda bakıp gülümsedi ne bileyim bir garip oldum. d

0|0
    0|0
  • geçen cuma karne almış iki liseli kız otobüs durağının önünde kaldırıma oturmuslardi onları görünce utandım.

0|0
    0|0
  • valla yakın zamanda pek yok utanmalık şey ufak bir durum vardı onu diyim banyoya girdim yaptm çıkıyorum anaaa bir baktım havluyu almamışım içerden ablamdan istedm havluyu verdi kapı arasından aldm çıktım öyle :) :P

0|0
    0|0
  • yoktur utanılacak hiç bişey yapmadıfım ben

0|0
    0|0
  • üstümü değiştirirken kat görevlisi kadın odaya girdi. girmesiyle çıkması bir oldu. e gerrizekalı ne diye çalmazsın o kapıyı

0|0
    0|0
  • Nan tavşan çok güzelmiş yaaa 😊

1|0
    0|0
  • Olmadı sanırım sanal seks dahil midir ilk yaoarken belki o olut

0|0
    0|0
  • Neredeyse Her gün hemcinsemle öpüşerek mastürbasyon yapmak. Evet insanlara söylemeye en çok utandığım şey bu..

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• hmm kulaklik takmistim araba gelmis arkamdan yanimdan gecti araba bende ciglik atip zipladim ona utanmistim

1|1
    0|0
  • Bugün iş yerinde arkadaşlarla muhabbet ederkene merdivenden düşüyordum zor toparladım kendimi ve dönüp hanginizin gözü değdi bana dedim..

1|0
    0|0
  • Ayy bırak utanmayı o tavşanı öperim ben 😻😻

En son sabah arkadaşıma bir şey itiraf ederken utandım. Şimdi buraya yazmaya da utandım. :D

1|0
    0|0
  • Bir ay falan once sunum yapacaktim yanlis dosyayi acinca kisisel fotograflar (gayet normal fotolar yanlis anlasilma olmasin 😄) ortaya cikti hemen kapatsam da kizarmistim baya

0|0
    0|0
  • Benim utanma duygum yok

0|0
    0|0
  • Balkonda uzaniyodum yan binada da bir tane amca karisiyla hali çekiyordu. evlerin bizimkinden yuksek olduğu için balkon içi gozukuyodu. Adami görünce doğrulama bir oldu çok utandim 😂

0|0
    0|0
  • Evet var ama soylemem :D

0|0
    0|0
  • @Deargaymen_94 bu mal yüzünden😒

0|0
    0|0
  • Babam odaya geldiğinde südyenim ortadaydı çok utandım uyuyor numarası yaptım 😒

1|0
    0|0
  • Zaten multi utangaç bir insanım. Annem erkek kardeşimin önünde südyen Çekmece'mi toplattırdı. Kenarına da bikaç ped sokuşturmuştum. :(((

1|0
    0|0
Yükleniyor...