Bu sitede neden saygı diye birşey yok?

Arkadaşlar siz ne için burda bulunuyorsunuz bilmiyorum ama ben merak ettiklerimi sormak için kaydolmuştum. Trol sorulara bende saçma sapan yorumlar yapıyorum ama normal ve merak ettiğim birşeyi sorduğumda neden bilgi içerikli yorum yerine genelde ezikleyici ya da kendini beğenmiş yorumlar görüyorum? Normal hayatta bir baltaya sap olamayan insanlar neden sorulara yaptıkları yorumlarla ego kasıyor?

2|2
16|39

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• Sene 2012 buralarda hep yardıma ihtiyacı olanlar vardı hep yardım ettim
    Sene 2014 site yavaştan alakasız sorularla dolmaya başladı
    Sene 2016 artık sitede gerçekten sorusunda yardım isteyen sayısı azaldı
    Sene 2020 de yardıma ihiyacı olan olmucak galiba :)

1|0
    0|0
  • Sanal ortam oyunlardaki gibi karakteri sen yaratıyorsun olmasını istediğin şekle getirebiliyorsun hepsi bu ve yine oyundaki gibi istediğin gibi takılabiliyorsun sana engel bişey yok yeni üyelik açmak çok zor değil zevk için bile olsa açar korkusu yok yarın öbür gün karşılaşırsın derdi yok utanması yok gerçek kimliği yok dışarda yanlız asosyal korkak burda istediği gibi olabiliyor basit aslında asosyal embesil insanların çoğunlukta olması dolayısıyla

1|0
    0|0
  • Malesef insanların kendisine saygısı olmadıgı için karşısındakinede saygı duymuyor kendi çapında fındık kadar beyniyle egleniyor bilsin bilmesin hiç önemli değil sırf konuşmak için yazarlar

1|0
    0|0
  • Kendi kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar.
    Öylelerini engelle, olsun bitsin.
    Kafana takmana değmez.

0|0
    0|0
  • Pardon, istemeden oldu

0|0
    0|0
  • Sende şu an saygısızlık yapıyorsun.

1|0
    0|0
  • gizliden soru sorup bunun verdiği rahatlıkla k... aşarlık yapan ve küfür edenlere tavrım hakettiği şekildedir. ciddi cevap vermemem gerek yok.

0|0
    0|0
  • Sonuçta insanlar eylenmek veya vakit geçirmek için burda yani eli boş insanlar topluluğuyuz bunlarla karşılaşman çok anormal değil

0|0
    0|0
  • Son cumleye guldum helal et knk.

0|0
    0|0
  • karakder meselesi ya da bunun ciddi oldugunu yazı ve betimleme olarak aktaramıyorsundur ya da harbiden saçma bir sorudur

0|0
    0|0
  • Bir başkasının saygısına ihtiyacım yok. Dediğin doğru '' balta , sap '' olayı.

0|0
    0|0
  • Çünkü çoğu dışarda söz sahibi olamıyan burda konuşabilen kişiler yüzyüze gelse iki kelimeyi biraraya getiremicek modeller burda ferman okuyo kalıbına s. okayım hepsinin nekadar varsa

0|0
    0|0
  • Burda kastigi egoyu gercek hayatta bulamiyor da ondan. Eee dedin ya bir baltaya sap olamamis keresteler yogunlukta. (Mr and Mrs Kereste )

0|0
    0|0
  • Aynen oyle

0|0
    0|0
  • saygı yolda varda burda mı arıyosun..

0|0
    0|0
  • Sitenin yapısında var bu.

0|0
    0|0
  • Haklısın, özür dileriz

0|0
    0|0
  • Çünkü; cahil, her şeyi bildiğini sanan, ön yargı ve saygısızlık ile mutlu olacak kadar acizler.

0|0
    0|0
  • O egoistleri sisiren... yine buranin pembikleri... kankalari ya veriyolar gazi .. adamlar kendilerini david beckham sanip
    . ego kasiyolar... Haklisin dibin3 kadar..

0|0
    0|0
  • Benimde çok canımı sıkmaya başladı bu konu zaten :/

0|0
    0|0
  • Sanal alem burda herkez kral herkes kralice herkes namuslu herkez bilecen böyle şeylerle karsilaman gayet normal

0|0
    0|0
  • Bu sitedekilerim hepsi koyun güden çomar herifler de o yüzden. Zihn-i şükela birine hiş rastlamadım.

0|0
    0|0
  • Saygı olmaması sadece bu sitenin sorunu değil ki, düzgün insan bulmak zorlaştı günümüzde sadece internet için degil

0|0
    0|0
  • kale alma burdakileri 2 3 geerçek dost edin ytr

0|0
    0|0
  • cok saygisizim keske olsem

0|0
    0|0
  • Saygı hiçbir yerde yok, kötüleme boşuna

0|0
    0|0
  • sana o zaman adam gibi adam denk gelmemiştir.

0|0
    0|0
  • Normal durumlar alışmak gerek

0|0
    0|0
  • Sebebi sanal ortam olduğu için çoğu farklı kişiliklere bürünüyorlar

0|0
    0|0
  • Yorum olsun diye yaziyorlat

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Burada da çok saygısız ve çok saygılı insanlar var maalesef.

Zamanla saygılıların çoğunluk olmasını diliyorum. Kendini üzmene değmezler ilk geldiğimde ben de bir şok olmuştum ama bir doz saygı enjekte edemiyoruz maalesef.

1|0
    0|0
  • Burada da ortam böyle demek ki çok da takmamak lazım arada 2 3 ciddi cevap çıkıyor şükür

1|0
    0|0
  • Her yerin iyisi kötüsü olur. Burda da durum aynı malesef..

1|0
    0|0
  • Burda saygısız insan ne yazık ki fazlaca var canım. Sırf sanal ortam diye ağızlarına geleni söylüyorlar işte ne yaparsın ki onları görmemezlikten gelmek en iyisi

1|0
    0|0
  • Seni de kırmışlar ama ben ne dedim? Ayılıp bayılmalara yetecek kolonyamız yok demedim mi?

0|0
    0|0
  • Eğlenmek için

0|0
    0|0
  • Saygisizlar hepsi

0|0
    0|0
  • Kendilerini başka nasıl avutabilecekler. Klavye artistleri.

0|0
    0|0
  • Çünkü herkesin klavyesi var

0|0
    0|0
  • Eleştiri kaldıramıyorsan soru sorma her türlü cevap gelebilir sen de buna saygı duy ve bu kadar ciddiye alma burdaki her şeyi bayan sap

0|0
    0|0
  • Sakin ol canım sorunu görmedim ama merak ettim

0|0
    0|0
  • Aynen bende sinir oluyorm o tiplere. En iyisi takmamak elden başka birşey gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Reelde de saygı denen bir şey yokki

0|0
    0|0
  • peki

0|0
    0|0
  • Bazılarının boş olduğu doğru

1|0
    0|0
Yükleniyor...