Bu ülkedeki insanlar için can vermeye değer mi? Sizce bu yozlaşmış halk bunu hak ediyor mu?

Şimdi büyük bir hevesle polis oluyorsunuz veyahut subay, astsubay oluyorsunuz. Çatışmalara katılıyor birçok hain kellesi alıyorsunuz başka bir çatışmada ise kör bir kurşunla şehit oluyorsunuz. Halk sizin yaptığınız fedakarlıkları umursamasını geçin bir de sizin katillerinizi el üstünde tutuyor. Herkes aynı g*v*tlığa s*rt*klüğe devam ediyor sizin aldığınız kelleler ve şehit oluşunuz toplumda hiçbir şeyi değiştirmediği gibi aynı uyku aynı umursamazlık devam ediyor. Ne düşünüyorsunuz bu konuda?

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Biz ülkecek her konuda böyleyiz ve fena sindirdiler bizi. Bir kişiye 10 çevik kuvveti gördükten sonra vatandaş olarak ben de iyi hissetmiyorum. Bu konuyla alakası ne hepsi bir bütünün karesi ortak resimdeyiz.

Hayat devam etsin diye ısrarla bağıran ünlülerden tiksindim, türküler susmasın diyen kadın beklenilendi.

İşimize geldiği kadarın yaşıyoruz halk olarak üzülüyoruz ama hala devletten yana umudumuz var 1 seneyi geçti kan akıyor hala bugün yine şehidimiz var Şırnak 'ta.

Ben hep birlikte öleceksek kalacaksak ne olacaksa olsun diye düşündüm ama işin içinde başak şeyler var vatandaş beni aşan.
    Pyd mi neydi adlarını ezberleyemiyorum çok var Abd silahını kendi ifşa etti bu devlet hala Abd ile bu sorunu çözeceğini söylüyor yok ben de sarhoş değilim.

Bu ne bu? Bu soruna devlet el atmalı önce askerler ve polisler öleceğine teröristlere saldırı niyetine tuzaklasınlar. Adamlar bir bitmiyor ve ebn köstebeklere inanıyorum. İstihbarat son zamanlarda haberlerde bile anılmıyor!
    Çok karışık ama bu kadarı fazla!

Ölmesin kimse bu şekilde artık yeter.

0|0
    0|0
    • Toplumlar hakettikleri gibi yönetilir bu milletin başına ne felaket gelse azdır.

• Dine bağlayacağım ama öyle toplum bozulursa yönetici de bozuk olur deniliyor katılıyorum. Sonumuz hayır olsun çok ocaklar söndü çok insan yaralandı kalanlar kurtulsun artık. 30 Küsürlü yıldır bu pkk illeti on binlerce canımız gitti vatandaş ekmek derdinde çoğu orta gelirli halk olarak göbekten bağladılar maalesef. Zenginler zaten ayrı bir alem.

• ... spoiler... spoiler... spoiler...
    game of thrones da son bölümde bir replik vardı caps aradım bulamadım
    "adamların onlar için savaşmayacağını bilselerdi senin için savaşırlar mıydı? "
    gerisi sana kalmış
    ... spoiler... spoiler... spoiler...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...