Gerçekten merak ediyorum insanlar mutlu mu yoksa mutlu numarası mı yapıyor?

Bu hayata, geleceğe hiç mi hiç umudum kalmadı sizin umudunuz ne? Saçma sapan dua et demeyin. Kabul olmayacak duaya amin demem ben. Siz mutlu musunuz gerçekten harbiden mutlu musunuz?

1|0
28|4

En İyi Erkek Görüşü

• belki mutlulardir beynini icini goremedigimiz icin tam karar veremeyiz mutluluk mutsuz rolunun yapmalarinin sebebide birseylerden kacmalari olsa gerek bulutlarin efendisi degilim tam bilmiyorum sadece bir tahmin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 28

• mmutlu insanlar var bencew

:DDDDDDDDDDDDDDD
    saçma sapaan dua et demiyeyim
    öküz gibi çalış o zaman.
    hayat için yaptıgın tek şey
    yatıp dua etmekse olmaz tabi.
    çalış ve dua et.
    hayırlısıyla olr.
    değilse olmaz.
    bu hayatta herşey olsaydı cennet diye bir yer olmazdı.

0|1
    0|0
  • Numara yapamam. Mutlu oldugum kadar mutsuz anlarimda oluyor. Onemli olan bunlara takilip kalmamak. Ne de olsa hersey duzene giriyor.

0|1
    0|0
  • Aslında ben gerçekten mutlu olmak istiyorum 💕

1|1
    0|0
  • Harbiden mutlular mutsuz numarası yapıyolar ajshs

0|1
    0|0
  • Duanın kabul olmayacağını nereden biliyorsunuz? Baştan umutsuzluğa düşmüşsünüz zaten siz... Kimse sanıldığı gibi dertsiz tasasiz değil, sadece dünya üzerinde kendine biçilmiş hayatı yaşıyor herkes.. Kimisi açlıkla, kimisi zenginlikle kimiside fakirlikle imtihan ediliyor dünya hayatı zevki sefa yeri değil imtihan yeri...

0|1
    0|0
    • Umut edeçek bişe kalmadı nakadar çabalasam boşa nakadar kulaç atsan daha dibe ćöküyorum

• Ben mutluyum

0|1
    0|0
  • Ben mutlu numarası yapanlardanım

0|1
    0|0
  • Geleceğe karşı hiç bir beklentim yok.
    O umutlu ol güzel günler gelecek diyen insanlarda çok yapmacık geliyor inanmıyorum.
    Mutlu değilim ama dıştan baksalar mutlu olduğumu düşünürler kimse kimsenin içinde neler yaşadığını düşündüğünü bilemez ki..

0|1
    0|0
  • Mutlu numarasi yapan daha çok

1|1
    0|0
  • Bugune sukur

0|3
    0|0
  • uzgunum, sanirim anlayamadim. "sacma sapan dua etmeyin." derken imkânsiz olan bir sey icin beklentiye girmek anlaminda mi sacma sapan dedin yoksa dua icin mi dedin?

0|1
    0|0
  • Anlık mutlular.

0|1
    0|0
  • Hissizim
    Salak gibi gulup geçiyorum sadece

0|1
    0|0
  • BEN HİÇ Mİ HİÇ MUTLU DEĞİLİM. ŞİMDİYE KADAR DA HİÇ MUTLU OLMADIM. BUNU AİLEME BORÇLUYUM.

0|1
    0|0
  • İnsanlar zaafini gostermiyor. Çünkü insanlar zarar vermek istediklerinde ilk zaaflarinizi kullanıyorlar. Ama şu gerçek ki hayatımdan memnunum diyen 10 kişide 1 zor çıkar..

0|1
    0|0
  • Kimi baskasinin eskisini giyerken mutlu oluyo kimi son model araba altinda ama mutsuz mutluluk senin gonlundr icinde orda varsa hersey le mutlusun goren gozunle ozgur bacaklarinla en degerli hediy aklinla senin yaninda mutluluk neyse ona gore mutlu olursun ama sunu bil hersey dort dortluk olsaydi mutluluk olmazdi bizi mutsuz eden seyler mutlulugu degerli kilan seylerdir yani kisaca mutsuz olunmadan mutlulugu anliyamassin

1|0
    0|0
  • Umarim mutlu numarasi yapiyolardir

0|1
    0|0
  • :) İzin verirlerse mutlu olacağımm..

0|1
    0|0
  • Her ikiside

0|1
    0|0
  • Ben değilim ama numara da yapmıyorum
    Derdini anlatabilirsin bir çözüm yolu bulabiliriz belki

0|1
    0|0
    • Çözümüyok

• Yine de yeni beklentilerle gitme kimseye

• Beklentip pek yok insan olsunlar yeter

• Mutlu numarası yaparak kendimi çook güzel avuturum :)

0|1
    0|0
  • Kimse gerçekten mutlu değil bence

0|1
    0|0
  • Bende çok mutluyum sabredersen gerçekten muradına eriyosun buna inandım 💕💕💕 tek yapıcağın şey dua etmek ✌

0|1
    0|0
  • Mutlu numarası yapıyoruz artık maskemiz haline geldi.

0|1
    0|0
  • Mutsuzum dibine kadar. Çoğu zaman mutluymuş gibi yapmayı beceremiyorum.

0|1
    0|0
  • Gösteriş üzerine kurulu yaşamda tabi ki her şey güzelmis iyimiss mutluymus gibi davranıyorlar.

0|1
    0|0
  • İkisi de vardır

0|1
    0|0
  • Hayir mutlu degilim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben şahsen mutlu taklidi yapıyorum

0|1
    0|0