Astral seyahat hakkında düşünceleriniz neler?

Ben astral seyahatin gerçekliğine inanıyorum ama hiç yaşamadım. Peki sizin bu hakkında görüşleriniz neler?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ilginizi çekmeyen bir konu olabilir. Ama ergenken inanıyordum, yaşamadım ama inanıyorum gibi yorumlarda bulunarak beni eziklemek size birşey katmıyor. Ben sitenin bir üyesi olarak görüşlerinizi merak ettim ve bu konuda araştırma yapıyorum. Seviyesiz muhabbetlere girmemize hiç gerek yok değil mi?

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Astralı denedik 3 arkadaş ve im. hatip son sınıf en baba dersin sorularını okuldan hocanın kilitli dolabından aldık okuduk hepsini yapmıştık sınavda. ama yanında kuran ve tefsir bilen maneviyatı yüksek biri olsun kalbinde sorun çıkabilir her kalp taşımaz bunu özellikle geri dönüş zorlu lütfen dikkat et önceki şartlarını yerine getirmeden yapma

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Kendi açımdan bakıyorum ruhun uyurken bedenden ayrıldığına inanıyorum evet uyku ölümün kardeşi uyanmak güzel his.

Bilimsel açıdan ya da farklı açıdan düşünmedim. Telekinezi daha çok ilgimi çeker.

1|0
    0|0
  • Hani kramp girdi uykuda diyorlarya bendede ayni sey olmustu ama astral seyehate gecmistim internwtte okuduklarimi yasadim o zaman boyle bir sey oldugunu bilmiyordum kendimi gordum odada olcek gibiydim sanki ruhum cekiliyordu ama kilimi kipirdatamiyordum aci cekiyordum ama bedwnime birsey zarar vermiyordu tuylerim diken diken olmustu usuyordu ayaklarim ellerim birde iple sonra gokyuzune tirmandim ama o ip gobegime bagliydi gobek kordonu gibiydi gokyuzune tirmaniylrdum rahatliyordum geciyordu sonra biranda hic bir sey olmamis gibi uyandim sonra bu yasadiklarimi sitede gordum bende senin gibi merak etmistim ama Şu an ruhani dunyaya inanmiyorum ve din adamlari bile uyku halinde kendinden gecme yani ruyadasin ama bilincin acik gibi ya da tam tersi boyle bence bir kac kez ugrastim cok yine oluyor gibiydi ama tam olmadi boyle

1|0
    0|0
  • Denedim ama yapamadım biraz korku birazda konsantre olamadım o yüzden galiba küçüktüm zaten ama inanıyorum

1|0
    0|0
  • Bunlarla uğraşacağına bilime merak sar. Uzayı, canlıları, atomları, galaksileri düşün.

1|0
    0|0
  • vardır ama yaşamadı

0|0
    0|0
  • Ergenken ilgileniyordum😂😂

0|0
    0|0
  • inanmıyorum ben astral olarak uzaya bile gidebilirmişsin yahu nerden biliyorsun uzay olduğunu

0|0
    0|0
  • Astral seyahate inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Denemiştim bir kaç kere ama beceremedim

0|0
    0|0
  • istemsizce bir defa yaptım

0|0
    0|0
Yükleniyor...