Yasayan ölü gibiyim?

En son 1 ay once bakkala gitmek icin disari ciktim sanirim. Hep evdeyim boylr sabaha kadar telefon falan. Ve bunlarin hepsini ben istedigim icin degil ailem yuzunden. Annemler saat 9 da bile disari cikmama izin vermiyor. Nereye gidiceksem onlarla olmami istiyorlar. Hep basima bise gelmesinden korkuyolar. Bir kizin gecr 10 da disarda isi yok diyolar. Asosyalin tekiyim. Dun babam beni ölduresiye dovdu parkta yemek yiceklermis evden goturup orda iftat yapicaklarmis akrabalar falan banada gel diyo ben yok dedim diyoki hayir geliceksin disari cikta hava al iki ijsan yusu gor diyo ama sadece kendileriyle gorucem. Ben orda yasitim olmayan kisilerle napabilirim. Gelmiyorum diyorum evi alt ust etti sopayla dovdu beni sonra gittiler gozlerim sisene kadar agladim. Napicam ben uniye gidiyorum kendi sehrimde burda tuttugu icin baska biyere izin vermediler

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

• Boyle bir dunyada endiselenmesinlerde ne yapsinlar dusunsene seni dusunuyorlar anlamiyormusun

1|0
    0|0
    • Ben bunlari yasarken intihar etmeyi bile dusunuyodum boylrmi beni dusunuyolar

• Onlarla sen ayni dusinemezsin dusunsene senin neden kotuluunu istesinler.. hersey koruma amacli insanlar ebevetnler diyelim artim sizofren oldu olaylardan onlem almasan basina gelebilir..

En İyi Kız Görüşü

• bir kere babanın seni dövmesi çok yanlış aşırı bir tepki ve gereksiz biraz şiddete meyilli tedavi görmesi gerek. Annenin bişe dememesi beni ayrı bir düşündürdü. Sana gelince gece 11 de değilde öğlen 11 de çık sende. Güneş müneş deme ben geçen yaz akşama kadar kursa gidiodum evden dışarı çıkmak için. Ayrıca yavaş yavaş alıştırırsın kızım. Birden ben gece dışarı çıkcam dersen adam yok der. Gündüz çık akşamüstü dön evine. Gece ne yapcan dışarda. Üni okudupun için cazip gelio biliorum arkadaşlarında dışarda ama inan bir artısı yok. Bende üni okudum geceleri geldiğimde oldu eve ama bir anlam ifade etmio yani. Bence şansını çok zorlama gündüz çık geri dön evine. ya da kafana göre birini bul evlen kurtul. Onuda psikopat bulma adam gbi birini bul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçmiş olsun valla senin de işin zor ama o kadar da abartılmaz ki ya hücrede mahkum tutuyorlar sanki. üniye gidiyorsun hemde. yani yasin da kucuk değil. Bilmiyorum boyle nereye kadar gider

0|0
    0|0
    • Simdiki 14 15 yasindaki kixlar bile geceye kadar disardayken brn kac yasima gelmisim izin vermiyolar benim yasimdakiler 12 lerde kafedeler biktim artik. Herseyi onlarla yapmami istiyolar. Arkadaslarim 11 de falaj disari cikiyolar diye onlarin hakkinda o... diye dusunuyolar. Ben akrabalarla napicam bilirsin bizim yasimix aileyle zaman gecitmrk istemes bende gitmedim sen zaten bizle biyere gitmek istemezsin diyerek dovdu beni. Ben napacam artik sussam olmuyo susmasam olmuyo artik bunlari takmayip disari ciksammi istese bana guvrnmesjnler

• Çek konus ya. Gerci diyorlarlarmis kizim biz senin iyiligini istiyoruz diye. Agir konuş zaten öyle de böyle de dovuyorlar diyorsun. Siz benim iyiliğimi isteseniz bana bir miktar guvenirdiniz. siz kiz değil evde köpek besliyorsunuz, yarın evlenip cocuk sahibi olduğumda çocuğuma asla sizin bana davrandığınız gibi davranmicam onu insan yerine koyup öyle büyüyeceğim de. belki kendilerini sorgulamaya başlarlar biz ne yapiyoruz diye

• Öyle babanın ben mk adam değil

0|0
    0|0
    • Ben bazen konusuyorum kenfileriyle bana dedigi sey kizim biz senin kotuluginu niye isteyelim senin basina bise gelirse biz napariz gece disari cikarsan birisi sama bise yaparsa evde tek kalican bise ilursa falan hep bunlati diyolarben biktim artik intihar rdicem bunlar iyiligimi dusunduklerini ssniyplar ama intihr edersem dahami iyi

• Beni bu yasta boyle dovdu sirf kendileriyle iftar yapiyim hava aliyim diye bide dayak yedim agliyorum hala gel diyo

• O saatten sonra gitsen nolcak sanki vurmuş kırmış kalk gel diyo ne alcağı havamı yarar insana hayırdır kölemisin sen sanki tav oldum yemin ederim üzülmemeye çalış boşver

• Vay be böyle babalar kalmışmı 😉

0|0
    0|0
  • Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • Okulada baban mi goturuyo

0|0
    0|0
  • Babanın yaptıı yanlış ama ortama bakınca pekde haksız sayılmaz

0|0
    0|0
  • Keske sehrini yazmasaydin

0|0
    0|0
  • bir an önce evlen

0|0
    0|0
    • Evlenecek biri yok evlenmekte istemiyorum off

• kac hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Allah yardım etsin kardeş de şiddet hiç hoş değil annen ne yapıyor bu olduğunda?
    Üzüldüm kardeşin var mı yoksa tek çocuk olduğun için mi sana sardılar böyle. Üniversiteye gidiyorsun şükür işini elini alınca kurtulursun en güzel şekliyle de şiddete ve baskıya biraz ara vermeleri gerekir kuzen ya da güvendikleri yakın komşu gibi bir kız olsa O kızla gezsen öyle bir çare olsa.

Her yere çocuk gibi anne ve baba ile de gidilmez ki. Hiç mi genç olmamışlar böyle mi görmüşler Onlar da? Şiddet durumlarında atik davranıp kaçsana şiddet çok zor bir durum baban da olsa seni bu şekilde mağdur etmeye hakkı yok. Sen bir bireysin ve saygıyı hak ediyorsun evde kalmanın Onlar 'a ne zararı olacaktı?

Aile büyükleri ya da araya sokabileceğin kimse yok mu ailene biraz nasihat verseler sen de kurtulsan biraz. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Gideceğin yeri sormalarinin nesi yanlış? Akşam saat 10 da dışarda ne sosyalliği? Sosyal olacaksan öğlenden aksama kadar yap. Akrabalarinla görüşmen için illa yaşıtın olmasına gerek yok. Bazen 30 yaşındaki kişi ile daha iyi anlaşıyorum ben. Bence sorun sende.

0|0
    0|0
  • allah sabır versin bizimkiler de öyleydi üniyi başka şehirde okuyorum sneye son eve dönemem ben bu saatten sonra annem çok sıkıstırıyo flan bide burda yemediğim halt kalmadı orda duramam rahat o yüzden dönnce ben de aynıyım

0|0
    0|0
  • Bende kısmen aynı durumdayım bugün kavga bile ettim ben sıkılmıyorum burda diyo tabi sıkılmazsın senin ortamın var dedim küfretmicem neyseee

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • Beni de çok skyolar ama öyle sopayla falan dovmediler. cidden insan bir sure sonra yeter diyebagirasi geliyor

0|0
    0|0
  • babana en azindan disarda beni sopayla kimse senin gibi hayvan gibi dovmez de, sevgili yapip yasal olarak onla yasa bence, kac kurtul o beyinsizlerden

0|0
    0|0
  • Ne okuyorsun?

0|0
    0|0
  • Baban kara cahilmiş

0|0
    0|0
    • Ben onlarla konustugumda dedgi sey
      Kizim biz senin iyiligin icin gece disarda olmak iyi degil basina bise gelir grce gece sana bise olursa biz napariz diyo ama basima bise gelmesin diyemi yasicaz he0 ben boyle eve tikili kaldigim icin intihar etmeyi bike dusundum bu dahami iyi

• Akşam belli bir saate kadar olabilir haklıdır da ama tamamen eve tıkmaları kötü

• Cok uzuldum canim dikkat et kendine. Sanirim sen calisincaya kadar boyle yaparlar

0|0
    0|0
    • Yani bide ramazan ayindayiz 14 yasindaki cocuk bile 12 lerde disarda

Yükleniyor...