bir erkek bir bayani neden takip eder?

Beni oturdugum sitede bekar bir adam takip ediyo cok dedirgin oluyorum takip ettigibzamanda takip etmiyormus gibi teliyle gorusiyormus gibi yapiyo amaci ne olabilir ben mutahasip biriyim kimseye selam dahi vermezken bu adam niye takip ediyo?

Güncellemeler:
Bir erkek bir bayani niye takip eder?
Evli bir bayan bekar bir erkek tarafindan neden takip edilir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hoşuna gidiyorsundur

0|0
    0|0
    • Bekar adam ne istiyo baska hoslanicak birini bulamadimi cocuklu kadina bakiyor igreniyorum ne oluyrsa bu pis zuppe baba parasi yiyen tiplerden cikiyo sanki ne yapsalar mubah

• Aşik olmakmi allah muhafaza bir insan iyiyse aşik dahi olsa belli etmez duygularini bastirir mantiksiz birsey evli birine aşik olmak dunya guzeli dahi olsa sahibi var ne mide var insanlarda

• 2 aydir farkindayim ama dun cok korktum takip edip yanimdan gecti ve teli elinde surekli biriyle konusuyormus gibi yapti dikkat cekmemek icin gerizekali otobuse binene kadar gitmedi takip ederek eline ne geciyo bu manyagin fotografimi bile gizlice cekmis olmasindan suphe duyuyorum resmen bela

En İyi Kız Görüşü

• Hoslanmis olabilir

0|0
    0|0
    • Takip edip eline ne gecicek

• Aynen bende oyle yapmayi dusunuyorum su ana kadar yuzune bakamiyordum onu takmadigimi bilsin diye ama sert bakis aticam tepkimi koyucam salak degilse anlar ama okadar nefret ediyorumki benim onun benu takip ettigini bile anlamasini istemedim ama artik yeter

• İğrenç bir durum

Erkekler Ne Diyor 9

• Kocana söyle usülünce

0|0
    0|0
    • Soyliyimde agzini burnunu dagitsin sonra adimiz ciksin ve gidip iftira atsin off direk gidip annesiylemi konussam bence akli dengesi yerinde degil su ana kadar sustuysamda dengesizdir dedim ama artik korkuyorum insanlar cok kotu kimse ben kotuyum demez hep karsidaki suclanir kadin olmak ne zor sey

• Söyledim tepkisi sadece konuyu kapat oldu

• Yazıklar olsun ona

• Sks bunlar hep :)) ne hayaller kuruyordur bilsen ne masturbasyonlar dusunerek aman dikkat

0|0
    0|0
  • ilgi duyuyodur sana karsı

0|0
    0|0
    • İnsan birinden heleki evli birinden karsilik gormuyorsa ne ilgisi kardesim takip etmekte neyin nesi ne yapmaya calisiyo korkmuyomu bu ne rahatlik piskilojim bozuldu

• Evet cok zor hemcinslerimin kiskancligi ve karsi cinsinlerin pis bakislari

• yani allah kolaylık versin

• Ya hoşlanıyor ya da sapık teyzecim dikkat et kendine yanina emanet al :D

0|0
    0|0
  • bir senle konuşmak istiyordur çekingen biridir.
    Bu tabi normal kötü bir niyeti yoksa.

0|0
    0|0
    • Evli bir bayanla ne konusmasi

• evliyse düşmanın vardır senin bilmediğin.

• Evli olan benim o dengesizin biri ya acik acik takip ediyo benim cekingen rahat biri oamam onu cesaretlendiriyormu anlamiyorum direk belli etsem korkuyorum ne yapicagimi sasirdim

• Yüzyüze gel ve polise şikayet edeceğini söyle. Tecrübe.😉

0|0
    0|0
    • Daha cok basima bela olmasindan korkarim inkar edip bana oyle geldigini soylese dengesiz birine benziyo

• Esime soylesem onun agzini burnunu kirar oyle biseyki insan sasiriyo camasir asmaya bile korkar oldum bugun otobuse binene kadar durakta bekledi ve otobuste birinden suphelendim iftara arkadasima gidiyordum indigim yerde supheli sahis indi o adamla baglantisi oldugunu dusunuyorum

• eşine mutlaka söylemelisin
      pazarlık falan yap eşinle savçılıga polise felan gidin bende olsam onu gebertirdim.
      hiç gecikme
      sapkınlığı artarsa seni kaçırır bile
      hiç duymadın mı televizyonda bazen eşler bilmeli herşeyi sonuçları ağır olmadan

• bafilemek istiyor. sen evli misin?

0|0
    0|0
  • kendine dikkat et
    gaz sprey falan al
    hiç belli olmaz böylesi

0|0
    0|0
  • seni cok begenmis

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2