Böyle bir sevgili/eşiniz olsa?

Çok sessiz olan , yani genelde fazla konuşmamayı tercih eden. Aile ortamlarındada fazla konuşmayan, ancak birşey sorduklarında konuşurum. :/.. Ama arkadaş ortamında konuşurum yine daha samimi olabiliyorm çünkü.. Ben fazla suskunum galiba.. uff çok kötğ bir durum ddğilmi

Güncellemeler:
Güncell

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bende böyleyim :D sessizim fazla konusmam boş konusanlarada gıcık olurum fazla kalabalık yerlerıde sevmem zaten

1|0
    0|0
  • Aslında bu iyi bir özellik beynimizi kemirmezsin.

1|0
    0|0
    • Bu arada sevişirken bir zahmet zevk aldıgına dair işaretler göster ne bileyim ses ver bagır konuş ölü gibi yatma bunu da tavsiye olarak alabilisim nacizane

• Bende öyleyim sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • olmaz ya iki suskundan es/sevgili olmaz :)

1|0
    0|0
    • Yani suskun değilde girişken değilim sayılır.. siz de mi böylesiniz :p

• ortam ve kişi konusunda seciciyim bazı ortamda bildiğin duvar bazı ortamda bildiğin kurutma makinesi :)

• Suskun olmak iyidir. şayet asosyallik yoksa yüksek zeka belirtisidir aynı zamanda

1|0
    0|0
  • Çok sıkıcı benim sevgilim bıcır bıcır olmalı...

1|0
    0|0
  • sosyal fobisindir belki bir uzmana görün

1|0
    0|0
    • Yok okadarda değil , arkadaş ortamında yine iyiyim.. Daha çok aile ortamında girişken değilim

• iyi birşey mi kötü birley mi sence :(

• ailene saygısızlık etmediğin sürece sorun yok bence

• zamanla kabugunu kırar girisken olursun

1|0
    0|0
  • Ben de oyleyim ancak samimi arkadaslarla konuşurum çok

1|0
    0|0
  • ben isterim :D tam benlik hatun bu :) ama tek bir şartla itiraz etmeyecek eğlenmeyi severim benle evlenincede 35 yaşındada luna parka gidecez :) kafeye gidecem. hatta evlenince yaz tatiline gidince antalya İzmir falan orda club a da gidecez :)

1|0
    0|0
  • Sana yardımcı olabilirim ciddiyim

1|0
    0|0
    • Piskokolojk sorunlarım olduğunu mu düşünüyorsun

• Sadece o değil bir çok nedeni olabilir eger istersen yardımcı olurum konuşa konuşa seni açarım artık rahat konuşmaya başlarsınız

Kızlar Ne Diyor 2

• çok sessiz sevmem

1|0
    0|0
  • yazdıgın her cumle bana uyuyo. yakın cevrene karsı normalsindir onemli olan da bu. yabancılara karsı suskunlugunu hiç umursama

1|0
    0|0
Yükleniyor...