Ailesinden utanan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çevremde bazı beyin yoksunu insanlar aile hayatları düzgün dört dörtlük ama ailesinin görünüşünden utandiklarini söylüyorlar geri kafalilar diye bahsediyorlar? Ne düşünüyorsunuz boyle insan tiplemeleri hakkında

0|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• zamanla anlarlar kaybedince belki de anadan babadan daha değerli birşey mi varmış bu hayatta ne olursa olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Geri kafali olabilirler.. bu bir hakaret degildir ve cok normaldir.. benim çocuğum da bana geri kafali diyecektir.. çünkü aslinda gercekten de kaman geriden gelecektir (, utanma konusunda gelince tam olarak geri zekali insanlardır.. aslinda kendilerinden utaniyorlar sucu ailesine atıyorlardır..

1|0
    0|0
  • Bir deyim vardır ; yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmemek diye.
    Ergen tiplemeler , kendilerini rezil ediyorlar

1|0
    0|0
  • Hepsi ergen takmamak lazim

1|0
    0|0
  • Genel olarak pek sevmediğim bişey fakat bazı aileler de hakikaten zorluyorlar.

1|0
    0|0
  • Hayırsız evlad tiplemeleridir onlar

1|0
    0|0
  • normal şeyler ergenler için

1|0
    0|0
  • Aptal olmasın insan...

1|0
    0|0
  • utanılacak insan olduklarını

1|0
    0|0
  • Gerek yok onlar bizim atamız annemiz babamız canımız kanımız

1|0
    0|0
  • ben de onlardan utanıyorum.

1|0
    0|0
  • Yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmiyor derler.

1|0
    0|0
  • ailesinden utanan insandan utanıyorum cahil olabilirler ama hayat sartları iyi eğitim almalarını engellemiştir belki

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsın onların yardımcı olsun hayat kötü yanlarımızla güzelidir her ne olursa olsan aile saygı duyulması gereken bir şeydır

1|0
    0|0
  • Ailesine üzülüyorum aha böyle senden utananı dünyaya getirmeye değermi

1|0
    0|0
  • Götleri kalkmış derim

1|0
    0|0
  • Tiksiniyorum

1|0
    0|0
  • Demekki kendi de öyle kötü fabrika güzel ürün vermez

1|0
    0|0
  • Olağan şey bu ailesinden utanan kişide sıkıntı var insan anne ve babasından utanır mı?

1|0
    0|0
  • sacmalık baska bişey degil

1|0
    0|0
  • Ailesinden degil kendisinden utanmali diyorum

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• utandıracak bişey yapmadıysalar eğer mallar net

1|0
    0|0
  • o utandıkları aileden meydana geldiklerini onların özelliklerini barındırdıklarını hatırlatın insan mayasını yerer mi? mayanı eziosan o zaman sen otomatik bozuk mal oluyosun

1|0
    0|0
  • Benimde buna benzer olayim var aslinsa evin tek cocuguyum annem ve babam bilsigim konuda bile buyuklerin yaninda ben soze baslayinca sua bakim bizsen iyimi biliceksin sen dinle buyuklerin yaninda diyorlar :) yok yani 30 yasimdayim lutfen artik buyudugumu gorun utandirmayin beni :)

0|0
    0|0
  • yumurta da çıkmış kabuğunu beğenmiyor derim

1|1
    0|0
  • Cok sacma. Insan ailesinden utanirmi biz secmiyoruz evet ama insan insandir ne yapaliriz ki utanmak sacma

1|0
    0|0
  • Bende bazen geri kafalılar diyorum ne var bunda yani eski kafalılar işte birazcık mantıklı düşünmüyolar kendilerini bizim yerimize koymuyolar

0|0
    0|0
  • Asıl utanılması gerekenin onlar olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Önce kendilerine bakmalılar ne halt yediklerini görürler belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...