Ailesinden utanan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çevremde bazı beyin yoksunu insanlar aile hayatları düzgün dört dörtlük ama ailesinin görünüşünden utandiklarini söylüyorlar geri kafalilar diye bahsediyorlar? Ne düşünüyorsunuz boyle insan tiplemeleri hakkında

0|1
9|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• zamanla anlarlar kaybedince belki de anadan babadan daha değerli birşey mi varmış bu hayatta ne olursa olsun

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Geri kafali olabilirler.. bu bir hakaret degildir ve cok normaldir.. benim çocuğum da bana geri kafali diyecektir.. çünkü aslinda gercekten de kaman geriden gelecektir (, utanma konusunda gelince tam olarak geri zekali insanlardır.. aslinda kendilerinden utaniyorlar sucu ailesine atıyorlardır..

1|0
    0|0
  • Bir deyim vardır ; yumurtadan çıkıp kabuğunu beğenmemek diye.
    Ergen tiplemeler , kendilerini rezil ediyorlar

1|0
    0|0
  • Hepsi ergen takmamak lazim

1|0
    0|0
  • Genel olarak pek sevmediğim bişey fakat bazı aileler de hakikaten zorluyorlar.

1|0
    0|0
  • ailesinden utanan insandan utanıyorum cahil olabilirler ama hayat sartları iyi eğitim almalarını engellemiştir belki

1|0
    0|0
  • Aptal olmasın insan...

1|0
    0|0
  • utanılacak insan olduklarını

1|0
    0|0
  • Hayırsız evlad tiplemeleridir onlar

1|0
    0|0
  • normal şeyler ergenler için

1|0
    0|0
  • Yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmiyor derler.

1|0
    0|0
  • ben de onlardan utanıyorum.

1|0
    0|0
  • Allah ıslah etsın onların yardımcı olsun hayat kötü yanlarımızla güzelidir her ne olursa olsan aile saygı duyulması gereken bir şeydır

1|0
    0|0
  • kendim hakkimda ne düsünebilirimki

1|0
    0|0
  • Gerek yok onlar bizim atamız annemiz babamız canımız kanımız

1|0
    0|0
  • Ailesine üzülüyorum aha böyle senden utananı dünyaya getirmeye değermi

1|0
    0|0
  • Demekki kendi de öyle kötü fabrika güzel ürün vermez

1|0
    0|0
  • Tiksiniyorum

1|0
    0|0
  • Ailesinden degil kendisinden utanmali diyorum

1|0
    0|0
  • dönemsel bir şeydir zamanı geldiği mi gerçeği görür onlarda, aile gibi bir gücü yanına alıp bu hayatta yürümek kadar insana kendisini iyi hissetiren pek az şey vardır pembe :D

0|0
    0|0
  • Olağan şey bu ailesinden utanan kişide sıkıntı var insan anne ve babasından utanır mı?

1|0
    0|0
  • Kestane kabuğundan çıkmış, kabuğunu beğenmişmiş.

1|0
    0|0
  • sacmalık baska bişey degil

1|0
    0|0
  • Yumurtadan cıkmış kabuğunu beğenmeź

1|0
    0|0
  • Götleri kalkmış derim

1|0
    0|0
  • Düsünebilir saygım var herkese ben mi düşüneyim.

0|0
    0|0
  • Benimki eskidendi utanma degil ama annemin mesela okula gelmesini istemiyordum. Cok guzel ve bakimli bir bayandi hala daha oyle ve guzelligi cok on planda. 8. Sinifta mesela erkeklerin yeni yeni ergenlige girdigi donem azgin donem benim de oyleydi o yuzden utanma degil de arkadaslarimdan dolayi istemiyordum. Ama Şu an annemin guzelligi ve konuskan olmasi sayesinde kizlar acisindan cok rahatim annemi seven kizlar direk benle iletisime geciyorlar :)

1|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin
    Yazıklar olsun öylelerine

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• utandıracak bişey yapmadıysalar eğer mallar net

1|0
    0|0
  • Benimde buna benzer olayim var aslinsa evin tek cocuguyum annem ve babam bilsigim konuda bile buyuklerin yaninda ben soze baslayinca sua bakim bizsen iyimi biliceksin sen dinle buyuklerin yaninda diyorlar :) yok yani 30 yasimdayim lutfen artik buyudugumu gorun utandirmayin beni :)

0|0
    0|0
  • o utandıkları aileden meydana geldiklerini onların özelliklerini barındırdıklarını hatırlatın insan mayasını yerer mi? mayanı eziosan o zaman sen otomatik bozuk mal oluyosun

1|0
    0|0
  • yumurta da çıkmış kabuğunu beğenmiyor derim

1|1
    0|0
  • Cok sacma. Insan ailesinden utanirmi biz secmiyoruz evet ama insan insandir ne yapaliriz ki utanmak sacma

1|0
    0|0
  • Bende bazen geri kafalılar diyorum ne var bunda yani eski kafalılar işte birazcık mantıklı düşünmüyolar kendilerini bizim yerimize koymuyolar

0|0
    0|0
  • Asıl utanılması gerekenin onlar olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Önce kendilerine bakmalılar ne halt yediklerini görürler belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...