Uçak yolcuğu nasıl?

Merhaba bende panik atak var yani çok korkuyorum eğer bir gün uçağa binersem (illa ki olacak) merak ediyorum uçak yolcuğu nasıl geçiyor? Korkutucu mu? Bayılan varmı? Otobüs mü daha iyi uçak mı? Ve kaç saat sürüyor?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Yüzlerce kere bindim uçağa..
    En güvenilir ulaşım aracı..
    Bayılan görmedim henüz..
    korkulacak bir tarafı da yok ;)

0|0
    0|0
  • Güzel güzel ben herseferinde uyuyorum vur kafayı uyu :D

1|0
    0|0
  • Ben çok seviyorum uçağı 😉😋😆 Şahane bişey yaa :D Kalkışlar ve inişlerde belki korkarsın ama havadayken şahane duygular yaşarsın bulutlar arasında :D Kısmet olursa paraşütle atlayacam :D :D

0|0
    0|0
    • kalkış ve inişler nasıl ki?

• peki ilaç içsem olmaz mı sakinleştirici uyku ilacı falan yolculuk sırasında?

• İçme daha kötü eder.. Yaa sadece bir kere bin arkadaşımda senin gibiydi ve geçen istanbula gidicez arabayla gidelim dedim sen git dedi ben uçakla gidiyorum dedi gelmedi :D Şimdi Tam Psikopat ve Dersin Belki Anası Uçakta doğurdu onu :D Uçaktan İnmez Hanımefendi :D

• uçak çok daha kısa sürer otobüse göre İzmir otobüsle 8 uçakla max iniş biniş falan 2 saat. Yok bir sıkıntısı olmaz hatta kalkışdaki boşluk hissini çok severim ben

0|0
    0|0
  • ilk binişte uçak tırmanırken bir acayip oluyor sonra alışıyorsun

0|0
    0|0
  • hiç yaşamadım merak ederim :D

0|0
    0|0
  • Bence uçak iyi, sadece kalkarken aniden hızlandığı için şaşırırsın ve havalanırken ondan sonra bişey farketmiyosun zaten bide inişte heyecanlı olur o kadar :)

0|0
    0|0
  • Nereye gittiğine bağlı Türkiye'min başından sonu en fazla 1.50 dk kadar sürüyor. Gondola bindin mi hiç? Kalkışı aynı Gondol yükselişi gibi gerisi zaten inene kadar hiç bir şey hissetmiyorsun

0|0
    0|0
  • Ocak ayında ilk defa bindim korka korka o da yolum çok uzun diye bindim 20 küsür saat yol çekmemek için... 1 saat 35 dakikada indik :))

0|0
    0|0
    • nasıldı ne hissettin korkunu nasıl yendin

• Kendim yendim ya askerden döndüm o kadar yolu otobüs te çekmek istemedim iki büklüm oluyorum boyum da uzun o yüzden cesaret edip uçağa bindim biraz da arkadaş zorladı biletimi aldı falan

• otobüsten daha rahat korkulcak hiç bişey yok, düşerse ölüm garantili istisna durumlar hariç iyi iyi

0|0
    0|0
  • O kadar rahat ki. Ne zaman kalktım ne zaman indim diyene kadar evinde oluyorsun :)

0|0
    0|0
  • kalkıs harici bildiğin otobüs.

kalkış güzel

0|0
    0|0
  • Bnde pazar günü ilk defa binicem dur bakalım ne olcak 😳😄

0|0
    0|0
  • Nerden biliyon belki 1 saat sonra ölcen illaki olacak falan HEYIRDIR GARDAŞ SEN?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Nereye gittiğine göre uçak yolculuğunun süresi de değişir. 30 dakikada da gidebilirsin 12 saatte de yani. Korkutucu tek yanı eğer yükseklik korkun ya da senin dediğin gibi panik atağın varsa bir kalkış ve inişte için hop eder bir de manevra sırasında. (Manevra doğru kelime mi bilemiyorum ama, uçak dönüyor işte.)

0|0
    0|0
    • acaba uçağa binerken uyku ilacı alınmalı mı yani uçuş yaparken uyursun ya hani uyandığın da gelmişsin sakinleştirici olur mu öyle panik ataklar için hele kalkış ve inişte çok korkarım kesin

• Mide problemim var malesef. Bu yüzden otobüs yolculuklarını sevmem. Yukarıda da basınç yükseklik var. Ne yapıcam bilmiyorum.

• Neyse dediğim gibi doktoruna danış, belki uyku ilacı ya da sakinleştirici önerir sana.

• adana İstanbul arasi otobüsle yanlis hatirlamiyosam 18 saatmi neydi ucakla 1 2 saat cok rahat ilk bindigimdede hicbisey olmadi kasma kendini sadece basınç yüzünden sanirim biraz baş ağrısı oluyo kulaklarin tıkanıyo falan ama kokcak hicbisey yok

0|0
    0|0
    • turbilans mı ne (yazılışını bilmiyorum) oluyor mu peki sallantı falan? o kötüymüş

• kalkis iniş aninda ufak bir sallanti ama hissetmiyosun bile yani otobüs daha korkutucu manyak şoförleri var inan bana sfdfs

• Gideceğin yere bagli korkutucu degil hatta ben egleniyorum cok uzun olmadığı sürece sadece alçalirken basinc oluyo ve cok rahatsiz ediyo beni okadar

0|0
    0|0
  • Nereden nereye uctuguna bagli suresi
    Bana gore korkunc degil ama ucakta hüngür hungür aglayani gordum

0|0
    0|0
    • Bu kesin ben.
      İstanbuldan tokat-trabzon falan

• Korkutucu değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...