DALIŞ YAPMAYI SEVEN VAR MI?

Denizi kum ve güneşi seven kaç kişiyiz. Yarın için yine arkadaşlarla girne de dalış yapıcaz. dalmak ben de bir tutku.. sizinde var mı böyle bir tutku derecesinde yapmak istediginiz bir etkinlik..

Güncellemeler:
deniz altı gerçekten çok harika.. apayrı bir dünya.. hiç yüzme bilmeyenlerle bile bu etkinlige katılabilir.. benim tutkum üniversitede başkalarına sıçradı.. yarın 4 kıza dalış yaptırıcam.. eminim ki onlar da da bu ilki yaşadıktan sonra tutkuya dönüşücek.. size tavsiyem fırsatınız olursa eger kaçırmayın derim :)

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Yapmayi cok isterim

0|1
    0|0
  • Ewt yaa

0|1
    0|0
  • bayram gelsede denize gitsek

0|1
    0|0
  • Güneşi değil denizi severim ama ötesinde bir denizaltı meraklısıyım fakat başımı aşağı indirir şndirmez boğulucakmış hissiyatına kapılıyorum çok korkuç oluyor filmlerde bile izleyince korkuyorum ama yinede korkuma reçağmen dalmaya çalışıyorum

0|1
    0|0
    • denize girdiginde öyle düşüncelere kapılma.. rahat olmaya nefes alışını sıklaştır geçicektir. tüp biter filan düşüncelerine kapılma relax ol.. yaparsın

• Genel olarak bianda dalış yaptığımda ya da uzun süre kaldığımda basıç hissettiğinden nefesimi kontrol edemiyorum sanada iyi dalışlar 😊

• belirli derinliklerde basınç ayarlaması yaparsan sıkıntı olmaz.. teşekkür ederim

• Denizin altı ayrı bir dünyaymiş

0|1
    0|0
    • hemde nasıl bir güzellikte. çok bambaşka bir dünya.. bende tutku yapan şey işte bu :)

• Hayir yok ama seninle yüzmek isterdim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim. gel tabi ki yüzeriz :)

• Aynen öyle :)

• http://www.kizlarsoruyor.com/soru-sor?r=true burdan bakabilirsin bugun kü dalışımıza :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Tabiki de kardeş ben rütbeli bir askerim daliş yapmak ilk zamanlar zor ama sonraları insan alısıyor tüp bazen sağa sola dönemi yavaşlatıyor niyese düzgün hareket edemiyorum dalışta niye böyle oluyor kardeş.

0|0
    0|0
    • Kardeş bir soru sordum cevaplarmısın?

• sıkı takmamışındır gevşektir tüpün agırlıgıyla saga sola savrulabilirsin bide yeteri kadar agırlık almamışsan eger batmada sıkıntı yaşadıgın için de olabilir.

• cvbladıgımı sanıyorum :) yanlış mı anladım yoksa?

Yükleniyor...