Güvenmiyorummm?

İnsanlara karşı güven sorunum var.. daha doğrusu erkeklere karşı, ilişkide güven çok önemli ama dürüst olmak çok zor olmasa gerek.. Dürüst dediğim insanlar bir süre sonra fos çıkıyor, bakıyorum yalan yalan üstüne.. daha öncede bir ilişkim olmadı ama şu doğru düzgün tanıma sürecini bile gerçekleştiremiyorum. Akıl verin bana, toplum mu değişti yoksa artık yalnız kalmak en iyisi mi?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• güvenme zaten boşver güveniyomuş gibiyap

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• kızı erkeği çok güvenilceğimiz kalmadı

0|0
    0|0
  • Demek ki karşına erkek çıkmış ama adam çıkmamış o çıksın bak nasıl güvenip inanıyorsun

0|0
    0|0
    • En iyisi yalnız kalmak :/
      Çıkacağından umudum yok...

• Bence her kız böyle değil :/
      Sorun birazda bende, adım atmak bana göre değil örneğin, burdan kaybediyor olabilirim, gerçi kaybettiğimi de sanmıyorum. İnsanları sadece insan olarak hayatıma almak istiyorum, ilk önce cinsiyet gözüyle bakmıyorum. Yaşım 24 kariyerim var, çok şükür saygın bir mesleğe de sahibim , herkes görünüşümle de beni över ve şimdiye kadar sevgilimin olmamasına herkes şaşırır... ama gel gelelim bazen herşey insanın elinde olmuyor maalesef...
      Sen ne kadar iyi ve dürüst ol senin elinde değil herşey.. ne diyelim herşeyin hayırlısı. Umarım senin de herşey gönlünce olur.

• Amin Rabbim cümlemiz için herşeyin hayırlısı ni versin ama mesela Aynı şehirde yaşasaydık ben adımlar atardım senin için

Kızlar Ne Diyor 2

• güvenme boşver

0|0
    0|0
  • Güvenme zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor...