Sizce "doktor sevgilisiyim" diyen ve bu konu üzerine uzun uzun konuşan "bence"'ler yazan bir kız itici midir?

Bence kesinlikle iticidir. Bunun sebebi bu kızın bir kere içgüdüsel olarak sevgilisini yüceltirken kendisini düşürmesidir. "Doktor sevgilisiyim tek özelliğim bu sevgilim doktor. Pekiyi ben? Beni boşverin sevgilim doktor :)"

Güncellemeler:
Toplumsal olan bir hastalığın "doktor mühendise kız vermek" kavramının sonucudur böyle kızların türemesi. Bu kızların hayattaki yegane amacı, başarısı ve övünç kaynağı doktorun sevgilisi, karısı olmaktır. Planlarını bunun üzerine yapar, övünç kaynağı budur.

1|1
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Birinin sevgilisi olmak yani aslında hic bir sey olmamak bir sıfat bile degildir. Kendi bir sey olamamıs baskalarının sırtından gecinen birindende farkı yoktur. Dusuk, asaglık biridir. Karakteri bile yoktur oyle birinin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zavallı eziktir. Ezik insan kendini ifade edemeyen gariban olan değildir. Ezik insan başkasının gölgesine sığınarak hava atmaya çalışmaktır. Ben yazılım mühendisiyim ama zamanında inşaat işçiside oldu. Parasız bir şirkette 1,5 yılda çalıştım. Hayatın farklı alanlarını tattım. Ama gerçek ezikler emeği ile çabalayıp başkalarının gölgesinde yaşayacaklarına alın teri peşinden koşanlara ezik diyenler başkalarının mesleği ile hava atanlardır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...