Siz sırf bunun için bir bayana küfür edip engelleyecek kadar onursuz olmayı nasıl başarıyorsunuz?

Hiç tanımadığım adamlar gelip sorularıma, bencelerime dadanıp küfür ediyor. Sevgilim doktor dediğim zaman bir küfür, bir hakaret sonu gelmiyor. Nedir derdiniz? Ben sizin babanızı mı öldürdüm, karınızın namusuna mı göz diktim nedir bu kin, bu nefret? Sözlüyüm evet ve sözlüm de bir doktor. Bundan utanmam mı gerek? Siz sırf bunun için bir bayana küfür edip engelleyecek kadar onursuz olmayı nasıl başarıyorsunuz?

2|1
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• Anlamadığım nokta şu bu insanlar neden seni sinirlendirebiliyor söylediklerini neden umursuyorsun? mesela örnek verelim ben seni tanımıyorum gelip bana küfretsen duymam bile yani kimsin ki sen ha varlığın ha yokluğun küfreden değer verdiğin birisi olurda anlarım üzülürsün ama değersiz kişilerin sana ne dediğini umursamaman lazım bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendinde konusulacak bir sey bulamayip onu ortaya atman komik duruyordur sadece ama engellemeseler olurmus //=

0|0
    0|0
    • Ben kalkıp doktor sevgilim var diye bin soru sorsam bile sırf bunun için ağza alınamayacak sözlere maruz kalmayı hak etmiyorum

• Diyorum ya bence de komik ama seviyeyi asmaya gerek yok

• Namaz kılan arkadaşlar bakabilir mi sorusuna bak kezbanın, soru güncellemesini oku, nasıl bir ruh hali olduğunu daha iyi anlarsın ;) Bir iki cevabına bakın yeterli :D

Erkekler Ne Diyor 16

• Bunu diyen de soru güncellemesinde "Aurora sen it sksin. Miktiğimin eşeğin doğurduğu." diyen bir kezban :D
    Terbiyeli arkadan vermiş tipik Türk bakiresi :D

1|1
    0|0
  • yorumları okudum da o adam bu tarz biriyle sevgiliyse doktorluk gerçekten acınacak seviyelerde demektir.

0|1
    0|0
    • Artık sizi takmıyorum. Sabaha kadar yargıla. Değer verdiğim bir insan değilsin, umrumda da değilsin. :D

• bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim diye bir söz var seni analiz edince sevgilini de etmek o kadar zor olmuyor açıkçası. sevgilini de ben değil aslında farkında olmadan sen alçaltıyorsun zaten kendini de basitleştiriyorsun. misal herkesle tartışmalarını uzatmışsn ben bitirmek istediğim halde devam ediyorsun :D

• Tartışmayla küçülmez insan. Ben sana hakaret etmeden kötü bir söz etmeden hakkımı savunuyorum, bu beni küçültmez. Aksine benim saygıma rağmen senin ettiğin hakaretler seni küçültür. Hadi eyvallah.

• benim anlamadığım neden sevgilinin doktor olduğunu devamlı tekrarlama gereği duyuyorsun? ee ne yapalım doktorsa?

1|0
    0|0
    • Beynin almıyor galiba. Diyorum ki herifler kalkıp sırf bunun için küfür ediyor. Nasıl belirtmeyeyim?

• Darwinator güncellemeyi yazma sebebimi bilmiyorsunuz. Bana küfür edip engellediği içim yazdım zaten o güncellemeyi. Ben namazla ilgili soru sordum diye yargıladı beni, gösteriş için sormuşsun dedi benim içimi bilmeden. Emin ol canım yanmasa kalkıp küfürle karşılık vermezdim ben de...

• Hadi len yalancı. Nerde küfür etmiş sana. Herif fikrini söylemiş başlamışsın tatavaya. Bir o değil, açsın okusun millet cevaplarını görsünler ne kadar hastalıklı olduğunu :D

• Milleet beynini yemiş doktorsa doktor inşaatçiysa inşaatçi bundan benena laf edenlerinde derdi ne anlamadım senin hayatın onlara ne

0|0
    0|0
  • Senden fayda gelmiyecegini anlayinca basiyorlar kufuru demek

0|0
    0|0
  • insanlar seviyesiz

0|0
    0|0
  • Bacım sözlünden bize ne doktorluğundan bize ne?

0|0
    0|0
  • Bas engeli.

0|0
    0|0
  • Herseye oldugu gibi bakma insanlar surekli birseyler soyler durur cunku insan oglu ne yapacagini bilmeyen bir varliktir

0|0
    0|0
  • Okumadim.

0|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Yok artıkın :) haklısın :)

0|0
    0|0
  • ateş olmayan yerden duman çıkmaz... garip?

1|0
    0|0
    • Herifin biri benceme gelip "doktor sevgilin çaksın da kaçsın, ağla tipik kezo" dediği zaman ben mi suçlu oluyorum?

• hedef olarak ya da kişi savunma olarak yazmadım yani ya aklı dengesi yerinde değil o kişilerin durup dururken boyle densız bırsey yazmış yahut bır sebep olup yazılmıştır bilemem.. Ölümün bile sebebi var olduğunu hepimiz biliyoruz öyle değil mi..

• ablacım sakin boşver milletin söylediklerine takılma. Sanal ortam burası herkes herşey der

0|0
    0|0
  • adam yedirememiş kendine :D

0|0
    0|0
  • kim üzdü lan bu karatte karettayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Aşağılık kompleksleri var

0|0
    0|0
  • Durduk yere belirtiyorsan sinir bozucu olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bu sitedeki insanları takmak sanırım en son yapacağın şey bile olmamalı sanal ortamdan ne bekliyordun?

0|0
    0|0
  • Mesajlara cevap vermede asıl küfürleri ozaman gör:))

0|0
    0|0
  • Noldu ya böyle. Boş ver danngozları be canım.

0|0
    0|0
  • kafayı yemişler

0|0
    0|0
  • Adam haklı. En büyük başarısı doktor sevgili yapmak olan bir türk kezzosuna napılır, sövülür sadece :D :D

0|1
    0|0
    • Yok ya konunun doktorla ilgisi yok aslında, direk bu yaratıkla ilgili konu. Her soruda birilerine küfür etmiş sonrada ciyaklamış. O bakımdan şeyediyorum bende :D

• @BadMax İyi ediyorsun o zaman devam et :D

• Freddie mercury umursamazlığıyla "Anlamıyorlarsa, boşver tatlım." :")

0|1
    0|0
  • Aa gercektenmi doktor olunca ne oluyo ya

0|0
    0|0
    • Ben de bir anlasam. Adamlar sırf bunun için gelip ağza alınmayacak laflar ediyorlar

• Bosver ya seviyesiz insanlari bir erkek kiza kufur edermi ya sacma

• Dimi küfürü kadın eder bu sapığın yaptığı gibi :D
      i.*hizliresim. com/VY9Y5v. jpg
      Yıldızı kaldır oku kezbanı

• Krdş türkiye bura ne beklion

0|0
    0|0
  • Anlamadim. Nasil yani? Millet neden senin sözlüne kin besliyor? Doktor oldugu icin mi? Ne alaka :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...