TASO oynayan kayıp nesil olan var mı?

Neydi bir zamanlar kaldırım üzerinde taso oynayan o nesil... Karşı'daki rakibin tasosunu almaya "kepmek, kekmek" mi ne diyorlardı. En iyi vuran taso'ya da "kafçink" felan diyorlardı herhal? :/ Biriktirdiğim tasolar'la oynamak pek de yemezdi. Kaybedince de üzülürdüm. Hey gidi günler... Şimdiki nesil dijital; sanal ortam'da online oyunlarda kapışıyorlar. Sokaklar eskisi gibi şen şakrak değil...

TASO oynayan kayıp nesil olan var mı?

Güncellemeler:
kayıp nesil'den olan var mı? (düzeltme)

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sokaklarda adim tasocu ve misketciye cikmisti en son 5000 in üstünde taso 3000 ustunde misket vardi koleksiyonumda

0|0
    0|0
    • Bak aklıma ne geldi. Tüm tasolarımı ev'e gelen misafir çocukları çalmışlardı. O gün deli gibi ağlamıştım... :)

• bana kimse yapamazdi mahallenin kabadayisi gibiydim

Kızlar Ne Diyor 3

• kardeşlerim sayesinde hala oynuyorum

0|0
    0|0
  • ahhhahahaha ben çok oynardım ya çocukken. Hep üterdim :D

0|0
    0|0
  • Bende oynardım, güzeldi. :") hayatı dolu dolu yaşayan son 90 lı çoçuklarıydık biz. :")

0|0
    0|0
    • Şimdikiler obez ve pc başından kalkmayan oyun müptelası nesil...

• Evet, beş yaşındaki çocuğu tabletlere gömüyorlar.

• Bunlardan ders almalıyız. Biraz eski kafayla yetiştirsek çocuklarımızı bir şey eksilmez. Umarım hemfikir arkadaşlar da yeri geldiğinde uygulamaya geçirir bu fikri. :")

Erkekler Ne Diyor 2

• Kapışlar yapardık , en güzel düz kaldırımı arardık sekmesin diye kankilerinle ortak oynardın falan ne günlerdi be :D

0|0
    0|0
  • ben de varım

0|0
    0|0
Yükleniyor...