Konya Selçuk Üniversitesi Hakkında?

selçuk üniversitesi hakkında beni bilgilendirebilir misiniz , birde yobaz muhafazakar bir şehir olduğunu söylüyolar doğru mu

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Selçuk üniversitesi sayılı güzel üniversitelerden cok büyük okulun içinden tramvay bile geçiyo ey yavrum eyy cok cagdas dedigin ege ünide bile bulamazsın😉

0|0
    0|0
    • oldukça büyük kampüse sahip o zaman :) peki ilk yıldan yurt mu apart evler mi hangisi mantıklı olur

• çook teşekkür ederim birkaç arkadaşımla aynı tercih yapıcaz zaten büyük ihtimalle gelir sıralamamın baya altında çünkü direk eve çıkarız o halde. birde merak ettiğim şu var internette ekşi sözlükte felan şey yazmışlar cafeler çok az gece hayatı hiç yok 10 dan sonra yaşam yok muhafazakar vs , gece hayatım olduğumdan değil de tabi merak ettim :D

• Büyük şehir ya sonucta hareketli yerleride vardır. Ben emekli şehri gibi memlekettw okuyorum ama öğrenciler oldukça heryer canlıdır.
      Hareketli ögrencilern oldugu biyeri istiyosan eskişehirde yazabilirsin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle olan yerleri olsa da bosnanın alakası yok

0|0
    0|0
  • Dinini yaşayan var sen orda adam öldürsen kimse dönüp dur bilader demiyor ama 😂

0|0
    0|0
    • gizli alkol tüketici şehirler arasında ilk sıradaymış onu duyunca da şaşırmıştım :D

• Arkadaşım orda okuyor bir misafir olmuştum içki içeni var namaza gideni var bende şaşırdım birbirlerine problemleride yok

• Bence iyi bir yer konya ama üniversiteyi bilemeyecegim

0|0
    0|0
  • Öyle değil bence

0|0
    0|0
  • Işid itlerinin Ankara saldırısında 105 kişinin katledilmesini anmak için saygı duruşunda "yuh" çeken bir şehir. Yobaz mı daha mı ötesi sen karar ver.

0|0
    0|0
  • İzmire git bacim alkol seks partiii yehuuuujj

0|0
    0|0
  • Senin ordakilerle ne iliskin olcakki okuluna bak ya da baska sehre git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...