Konya Selçuk Üniversitesi Hakkında?

selçuk üniversitesi hakkında beni bilgilendirebilir misiniz , birde yobaz muhafazakar bir şehir olduğunu söylüyolar doğru mu

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Selçuk üniversitesi sayılı güzel üniversitelerden cok büyük okulun içinden tramvay bile geçiyo ey yavrum eyy cok cagdas dedigin ege ünide bile bulamazsın😉

0|0
    0|0
    • oldukça büyük kampüse sahip o zaman :) peki ilk yıldan yurt mu apart evler mi hangisi mantıklı olur

• çook teşekkür ederim birkaç arkadaşımla aynı tercih yapıcaz zaten büyük ihtimalle gelir sıralamamın baya altında çünkü direk eve çıkarız o halde. birde merak ettiğim şu var internette ekşi sözlükte felan şey yazmışlar cafeler çok az gece hayatı hiç yok 10 dan sonra yaşam yok muhafazakar vs , gece hayatım olduğumdan değil de tabi merak ettim :D

• Büyük şehir ya sonucta hareketli yerleride vardır. Ben emekli şehri gibi memlekettw okuyorum ama öğrenciler oldukça heryer canlıdır.
      Hareketli ögrencilern oldugu biyeri istiyosan eskişehirde yazabilirsin

Erkekler Ne Diyor 7

• öyle olan yerleri olsa da bosnanın alakası yok

0|0
    0|0
  • Dinini yaşayan var sen orda adam öldürsen kimse dönüp dur bilader demiyor ama 😂

0|0
    0|0
    • gizli alkol tüketici şehirler arasında ilk sıradaymış onu duyunca da şaşırmıştım :D

• Arkadaşım orda okuyor bir misafir olmuştum içki içeni var namaza gideni var bende şaşırdım birbirlerine problemleride yok

• Bence iyi bir yer konya ama üniversiteyi bilemeyecegim

0|0
    0|0
  • Işid itlerinin Ankara saldırısında 105 kişinin katledilmesini anmak için saygı duruşunda "yuh" çeken bir şehir. Yobaz mı daha mı ötesi sen karar ver.

0|0
    0|0
  • Öyle değil bence

0|0
    0|0
  • İzmire git bacim alkol seks partiii yehuuuujj

0|0
    0|0
  • Senin ordakilerle ne iliskin olcakki okuluna bak ya da baska sehre git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...