İnsanlar neden hayvanları sevmez?

Bence onlar dünyanın en mükemmel en tatlı canlıları. Bir hayvan gördüğümde istemsiz sırıtıp içimden sevmeye başlıyorum. Böcekler hariç fareler dahil BAYILIYORRUUUUMMM

2|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hayvanları insanlardan daha çok seviyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• insanların içinde sevgiye dair bir şey kalmadığı zaman sevmezler. Şimdi sorucaksın küçücük çocuklar da sevmiyor. onların da ebeveynlerinde sıkıntı büyük. Hayvan sevmeyen insanlar ne sevilmeye ne de saygı gösterilmeye layık değillerdir. Konuyla alakalı çok sevdiğim bir söz var '' ne zaman yoldaki bir köpeğe selam veren insanlar gördünüz işte o zaman insanlık gerçekten yaşayacaktır...''

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum ama kediden bile korkuyorum iki kedi arasındaki kavgayı izleyince son anda kedi almaktan vazgeçtim 🙄😨

1|0
    0|0
  • Sevgin büyük demekki, ama dikkatli ol bazıları ters tepki verebilir.

1|0
    0|0
  • Hayvanlar insanlari karsiliksiz sever tabi bizim hayvanlarimiz (insan) buna aliskin olmadigi icin bazilari hayvanlari sevmez
    Sahsen bir kopegin "helede bunkopek kangalsa " dostlugunu hic bir seye degismem

1|0
    0|0
  • ben çok seviyorum ne zaman zor durumda bir hayvan görsem el açıyorum ona elimden geldikçe yemek su veriyorum seviyor okşuyorum hepsini hayvanlar insanların üzerindeki negatif elektiriği alıyor çünki

1|0
    0|0
  • hayvanlarla daha iyi anlaşırım

1|0
    0|0
  • Fare ve yılanlarda dahil mi

1|0
    0|0
    • Evet fdksjf ama ellemem, elleyemem orası ayrı. Kızız sonuçta ağırlığımız bir yere kadar

• :) hayvanlar sevilir de hayvan olamayan insanlar var. onları napıcaz bilemiyorum ki

1|0
    0|0
  • Sen sikintilisin knk.

0|0
    0|0
  • böceklerin günahı ne ki :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Yo, severim gayet, ama insan türünde bazı hayvanlar var onlara gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • Sen niye böcekleri sevmiyorsun?

0|0
    0|0
  • piton yılanı görsen sever misin ya da akrep aslan timsah kene

0|0
    0|0
    • Her hayvanı severim. Fakat sevmek ellemek anlamına gelmiyor. Kene ve akrep böcek sayılıyor skdlajdkls

• demekki empati kuramıyorsun çünkü başka insanlardan bahsettim derler ocak düştügü yeri yakar peki diyelim küçük çogun var bir köpek onun kulagını kopardı yüzünü parçaladı vücudundaki bazı etleri yedi niye severmiydim hayvanları hadi diyelimki ayıla karşılaştın seni yaraladı yüzünü yok etti çirkin birşeye çevirdi yiine o durumda severmiydin

• Sen bir hayvana nefret besleyip rahatsız etmediğin sürece hiçbir hayvan sana karışmaz. İngiltere'de bir aslanın bakıcısı hiçbir önlem almadan ihtiyaçlarını giderebiliyormuş. Sadece ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp tehlikeli denecek şekilde oyunlar bile oynuyorlar. Fakat aslan bu insana hiçbir şey yapmıyor. Çünkü bu bir hayvan. İnsan değil.

• anakrafobım var gerısı tırt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sevmelerine gerek yok da, saygı duymamalarının nedeni kendilerini üstün gören zavallılar olmaları tamamen.

1|0
    0|0
  • O hayvanları sevmeyen insanların kafasını duvara sürter kıvılcım çıkarırım.

1|0
    0|0
  • Hangi insanlarmış onlar :D
    Ben kedi görsem psst diye selam vermeden geçmem :)

1|0
    0|0
  • Bende çooook seviyorum ama yılanları sevmiyorum

1|0
    0|0
  • kim sevmiyo

0|0
    0|0
    • Daha geçen senelere kadar vahşice hayvanların derilerini yüzüp marifet gibi sosyal medyada paylaşılanlar unutulmuş sanırsam.

• izlemdim görsem unutmazdım

Yükleniyor...