Bugun ogrencilerimden birinin hareketi beni üzdü? ayrıntıya bakar mısınız... ne yapmalıyım?

kızlar moladayken kendi aralarında şakalasiyolardi. ben de birinin yanağına dokunmak istedim. hani çocukların yanağını okşayıp da seversiniz ya öyle. sonra kız " ayyh ayy " faln dedi. elini kolunu çekti, başını cevirdi öbür tarafa... korktu benden :( 😢 dovucegimi zannetti.
onlara sesimi bile yukseltmedigim halde benden boyle korkmasi beni çok üzdü. aklıma da acaba aile içinde şiddet mi var sorusunu getirdi. yoksa neden çocuk benden korksun ki! ? gayet keyifliydik. ben de gülüyordum onlarin haline. ve kesnlkle çok naziktim. sesimi bile yukseltmedim...
acaba konussam mı kızla? bu konuda bir sıkıntı olup olmadığını sorsam? bu arada öğrencim 11 yaşında

1|2
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Fiziksel temastan hoşlanmıyor olabilir, ani bir hareketse bir anda öyle bir tepki vermiş olabilir. Çocuğun hareketlerinde içe kapanma, agresiflik gibi normalde olmayan hareketler varsa taciz ya da şiddet görüyor olabilir veyahut erken ergenlik :) benim bu sene bir öğrencim 12 yaşında olduğu halde tavırları oldukça değişmişti aynen bahsettiğiniz gibiydik. Pdrcimiz ile ailesi konustuk program hazırladık (erken ergenlik) gerçi eğitim dönemi bitti ama aklınızda bulunsun ileride belki işinize yarar.

1|0
    0|0
    • napmaliyim ben onun için?

• cok teşekkürler 😊😊😊

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• evde birşeyler yaşıyor olabilir ve geçmişinde yaşamiştir

1|0
    0|0
  • O kadar büyütecek bir sey değil bence. Hepimizin geçmişte "ulan keşke oyle yapmasaydım ya ayıp oldu" dediği anıları vardır. Bence o kızda oyle bir durumda kalmış. Siz öğretmen olarak onun bu davrasını cok dikkate almamış gibi yapın.

1|0
    0|0
  • boş bulunmuş ise korkması normal , fazla büyütmek yersız olur

1|0
    0|0
  • farklıda anlamış ola bilirmi

0|0
    0|0
  • O psikolojiyi sen daha iyi bilirsin 🙄

0|0
    0|0
  • Ya takıntı yaptığın şeye bak, biraz komik buldum

0|0
    0|0
  • Maalesef cok yapacak cok fazla birşey yok bu durumda

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Muhtemelen tokat yemiş birinden istem dışı yapmıştır

1|0
    0|0
  • Küçükmüş konuşabilirsin bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...