Düşünsenize evleneceğimiz kız kim bilir kimlern kucağında gezmiş olacak sonra ihale bize kalacak haksızmıyım?

Ve bu kızlar bize biz temiziz diye gelecekler şayet evime attığım sayısız kızın söylediği br yalan ilk günde eve gelmeyi kabul eder 10da 9 geriye kalan 1 i ise muammaların naz yapar otuzdan evlenmeye karşıyım

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• herkes hak ettiği gibi biriyle birlikte olur

1|0
    0|0
    • Hiç sanmıyorum sadece avuntu cümlesi çok hak etmek için çok çalışmak lazım Bikere ya da çok şanslı olmak ilki ise iş kavramına girer Zaten ask olmaz o :)

• Evlenmek için aşık olmak gerektiğine inanıyorum ben

• Oda olur öyle bişey olursa umursamam

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Her kız öyle değil bırak kucağı sevgilim bile olmadı şimdiden boş işler bunlar evlenince daha iyi olur ama dediğin kızlardan sürü gibi var adam gibi kız az

1|0
    0|0
    • Bana böyle diyenlerin hepsi ile yattım hepsi aynı lafları söylüyor valla sen öylesin diye söylemiyorum yanlış anlama

• Kiz kimlerin kucaginda gezecek yerine birini eve atmamaya calis o zaman. Bizce de evlenecegimiz erkek kimleri kucaginda gezdirip sira bize gelecek onu dusunuyoruz.

0|0
    0|0
    • Sen eve sayisiz kiz at sonra temiz kiz iste yok oyle canim ya

• Oyle kizlar her yerde oyle. Sadece tek sorun şu kız yatınca sorun oluyor da sen istedigin kadar kızla yatıyosun problem yok mu?

• Var temiz kızlardan uzak duruyorum

• Sen nesin ki ne ariyorsun

0|0
    0|0
  • Düşünsenize evleneceğiniz erkeğin kucağından kaç kız geçmiş olacak sonra ihale bize kalacak haklıyım

1|0
    0|0
    • Nerden biliyosun geçtiğini :D

• Anlamamaktansa dayiyi dinleriz uygulariz anlamak daha iyidir :D

• Ben aana bişey diyi mi o saatten sonra seyiyle bile konuşur 😀

• Sen evine sayısız kız at, sonra da el değmemiş eş bekle. Yok öyle bir dünya.

0|0
    0|1
    • Beklemiyorum zaten evlenmiycem ben yapmasamda her 10 kızdan 9 u delik deşik

• Benim zoruma giden yok. Sen terbiyeni topla. Ne demek "delik deşik"? Sen ailenden böyle mi terbiye aldın?

• Valla benim ailem olmadı tek basıma kazandım hayatı siz ailesi olanlardan çıkardığım dersler bunlar bana 4 4 lük insan muamelesi yapma yeter ben seni tanımam etmem.

• siz çok masumsunuz ya ! siz gidin masum kızları cok seviorm askım bişe olmaz askımlarla kandırıp terkedin sonra namuslu kız istiyorum ben hadi lan ordan ! o kadar orusbu var dunyada onları kullanmadınızda bunca masum kızn sevgisinden yararlandı bir çoğunuz! ve kandırılmayıda enine sonuna kadar hak ediyor bir çoğunuz!

0|0
    0|0
    • Masum kız dedigin salak kız olanlarmi?

• @Müko0 kim anlarsa cocugum

• @Soqrateslaa neyse ben öyle biri değilim zaten :D

• Evine bir sürü kız at yat kalk sonra gel temiz namuslu kız ara bekle bulursun.

0|0
    0|0
    • Öyle bir arayış içinde değilim Allah bilir kaç kişi ile öpüşmüşümdür bana burda laf yapmaya halkın yok

• Erkeklrinde tek derdi seks

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben temiz değilim ama evleneceğim insanın da geçmişini kurcalamak istemem.
    Geçmişinde ben yokum ki..
    Benim geçmişimde de o yok..
    Kusurlar, hatalar örtülmeli, örtülen şeyler kapanmalı.
    İlişki de geçmişe değil geleceğe odaklanmalı ve birlikte olan an yaşanmalı..
    O an da aşk, sevgi, güven, uyum, sadakat, huzur, lezzet, muhabbet vs varsa geçmişin ne önemi var ki !

0|0
    0|0
  • Krdeş herkes aradığını bulurmuş. Ki o kadar hatunu elden geçirmiş olarak bakire hakettiğini düşünmüyorsundur umarım.

1|0
    0|0
    • Ben sizler için üzüldüm dostum o kızlar sizleri kandırcak maalesef

• Değilim dostum ben kabul ediyorum insanların 3te 2 si demez öyle kızlara elimi bile sürmem peşimden gelenlerinde sogutuyorum çünkü layik değilim kaç kız yapacak bunu sana bence hiç bir i

• Hocam evliyim zaten ama düşündüğün gibi değil o olaylar. Halen aile terbiyesi almış kızlar var. Eskisi kadar çok değiller ama var.

• Sevgilimin İlk cinsel zevki benlen yaşamasını tabi isterdim fakat bundan daha önemli birşey varsa oda.. Sex'in Fiili hareket değil Duygusal hareket olduğunu bildirmek olacak.. (Siz galiba filli bir hareket olarak bakıyorsunuz)

0|0
    0|0
    • Usta bende sokakta her gördüğüm kızı sikmiyorum zaten illa duygusal bişeyler oluyor

• Bu soruyu sorduğun zihniyetteysen İlk Bakireliği ben bozucam derdindeysen..
      Kapitalist p*rno sektörü beynine işlemiş.. Sosyal hayatta başarısız olursun söyliyim..

• Kardeşim gayet normal bir hayatım var sen konuyu çok farklı anlamışsın ama neyse

• Kardeş kusura bakma ama insan ne ekerse onu biçer. Kızlara ne yaparsak zamanında başka erkeklerle bizim yaptığımızı yapan kızlar çıkar karşımıza

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüp yapmıyordum ama saha kötüleri denk geliyor öyle saf olduğun için anlamıyorsun sadece /)

• Yok yanlış anladın. Ben evlenmeden önce kimseyle sevgili bile olmuyom o yüzden eminim Allah karşıma benim gibi birini çikaracaktır

• Ozaman saygım büyük ustam umarım gönlünce olur

Yükleniyor...