Suriyelileri neden Araplar ülkeleri kabul etmedi de Türkiye kabul etti?

Bize ne elin Suriyelisinden Arabından doldurdular ülkeye aynı şey bizim başımıza gelse erkeklerimizi öldürür bizi 3., 4. eş olarak alırardı hiçbiri insan görmemiş gibi zaten bakıp duruyorlar ne zaman şort, askılı giysek gitmicekler mi bunlar temelli mi buradalar artık

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• araplar bızden akıllı bence ondan

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emin ol onlarda burda açlıga sefillige ve sürekli ezilmeye meraklı değiller, biraz hoş görülü olun ya. Orda öldürülen senin annen baban kardeşin olsa bu kadar rahat konuşur muydun, ya da sırf yer yok diye çocuğunu gemiye veren kendi binemeyen bir anne olsan bu kadar rahat şikayet eder miydin? Evinizde rahat rahat uyurken böyle düşünmek kolay. Dışarda millet ne halde yaşıyor az biraz tutarlı olun. Tutarı hoşgörüyü de geçtim insan olun yeter , ancak bunu mümkün kılamayanlarinizi görüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Osmanlıyı diriltmeye soyundular ya

0|0
    0|0
  • Sanırım temelli. Vatandaşlık almalarına az kaldı.

0|0
    0|0
  • İslamın emrettiği türklüğün gerektirdiğini yaptkk biz düşene bir tekmede sen atmayacaksın yardım edeceksin osmanlıda öyleydi türkiyede öyle

0|0
    0|0
  • türkiyeden başka enayi bir ülke olmadı için ve kabul edeceklerini bildikleri için kabul etmediler..

0|0
    0|0
  • knk bende arabım :(

şaka şaka :D

0|0
    0|0
  • Hepsi siyasi bu sene sonra türkiyede ki bütün Suriyeli insanlar tc vatandaşı olup oy kullanacaklar

0|0
    0|0
  • Bizim elemiz armut mu topluyor öldürür eşleri alır felan filan. O kadar kolay değil. Gelsin şimdi almaya çalışsınlar ümükleri kalıyor mu görürsün kendi gözlerinle.

0|0
    0|0
  • oy için. teroru kullanmak için.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü bizden başka enayi yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...